انزال زودرس، حل مسئله – قسمت ۱

انزال زودرس، تهدید کننده زندگی نیست و مانع از بروز آن نمی شود. بنابراین در ادبیات عمومی و پزشکی توجه کمتری می شود. با این حال به طور کلی پذیرفته شده است که شایع ترین شکل اختلال عملکرد جنسی در مردان است. این اولین بار در یک سری مقالات است که به سرعت در حال رفتن هستند. & # 39؛

وقتی مردان با انزال زودرس مواجه می شوند، چه گزینه هایی برای مردان وجود دارد؟

گزینه ۱ آنها می توانند برای پاسخ به اینترنت، مجلات و فروشگاه های جنسی مراجعه کنند. متأسفانه مردان از مزایای استفاده از "درمان" که در قیمت های عجیب و غریب فروخته می شود استفاده شده اند. این مردان که به سادگی می خواهند تجربیات جنسی خود را بهبود بخشیده و تجربه های رضایت بخش بیشتری برای همکاران خود به دست آورده اند، از سوی کارآفرینان بی دقتی و & # 39؛ بدون اعتبار آنها با وعده های ناعادلانه ای که اسپری ها، لوسیون ها، کرم ها، ویتامین ها، گیاهان، مکمل های غذایی و تکنیک های بی فایده مشکلات خود را حل خواهند کرد، مورد سوء استفاده قرار گرفته اند. هنگامی که این اعمالی ناتوان از انجام آن است، مردان در معرض ناامیدی، عصبانی و بدتر از همه، ناامید می شوند در مورد یافتن یک راه حل. که حتی بدتر از مصرف پول خود است.

گزینه ۲ آنها می توانند داروهایی را مصرف کنند که ممکن است انزال را کند کنند. داروهای ضد افسردگی اغلب استفاده می شود. در حالی که تقریبا ۱/۳ نفر از مردان پاسخ می دهند، آنها باید دارو را به طور نامحدود ادامه دهند و بسیاری از عوارض جانبی بالقوه وجود دارد، بعضی بسیار خطرناک است. پرخاشگری و خودکشی جدی ترین و اغلب در جوانان رخ می دهد، گروهی که به احتمال زیاد این مشکل را دارند. متأسفانه پزشکان بیشتر این داروها را تجویز می کنند، زیرا آنها در شیوه های شلوغ خود برای حل این مشکل در زمان دیگری مشغول به کار نیستند.

امروزه یک تهدید جدید روی افق قرار دارد.

یک داروی جدید در آزمایشات بالینی در ایالات متحده آمریکا و کانادا است. تولید کننده قصد دارد آن را به طور خاص برای انزال زودرس عرضه کند. آنها ادعا می کنند که نیمه عمر کوتاه آن عوارض جانبی را از بین می برد، اما ثابت نشده است. اگر پزشکان این دارو را در پاسخ به تقاضاهای بیمار شروع به تزریق کنند، تاثیر آن از نظر تخمینی از انزال زودرس پیش می آید. در مردان جوان تا ۷۰٪ است.

هنگامی که شرکت داروسازی میلیون ها دلار تبلیغات را شروع می کند، همانطور که با اختلال نعوظ انجام شده است، تعداد زیادی از مردان جوان شروع به استفاده از این دارو می کنند. بسیاری از هرگز متوقف نخواهند شد. تعداد مردان مبتلا به انزال زودرس پنج برابر بیشتر از تعداد اختلالات نعوظ است. تنها می توان منابع را که مخاطبان این اندازه را به تبلیغات اختصاص داده اند، تصور کنید.

تراژدی نهایی در پیگیری هر یک از دو گزینه ذکر شده در بالا این است که راه حل پیش از موعد انزال نه با آن است. انزال زودرس نمی تواند توسط دارو درمان شود، و همچنین می تواند توسط هیچ یک از اعمال گران قیمت ارائه شده در اینترنت حل نشده است.

من این مقاله را بخاطر تعداد روزافزون وب سایت های زباله های زباله و همچنین تهدید رو به رشد استفاده از داروهای ضد افسردگی گسترده می خوانم. مردان نباید به خرید محصولات بی فایده و یا استفاده از مواد مخدر بالقوه مضر که ریشه مشکل را برطرف نمی کنند، نباید گمراه شوند. این امر می تواند منجر به نسلی از مردان شود که وابسته به داروهایی هستند که برای هدف تنها ایجاد یک بازار بسیار سودآور برای شرکت داروسازی ایجاد شده است. اگر این اتفاق بیفتد، این یک فاجعه ی بسیار مهیج خواهد بود زیرا کاملا غیر ضروری است.

در قسمت دوم این سری، گزینه سوم را بررسی می کنیم که توسط کارشناسان به رسمیت شناخته شده است تا رویکرد مناسب برای حل مسئله انزال زودرس.

buy vpn

Source by Dr Sy Silverberg MD

نوشته  انزال زودرس، حل مسئله – قسمت ۱ اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 انزال زودرس، حل مسئله – قسمت ۱ انزال زودرس، حل مسئله – قسمت ۱
vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *