تعمیر یخچال: نحوه شناسایی علل شایع سرماخوردگی در یخچال

آیا یخچال شما در شب با نوشیدن و غرغرهای مختلف شما را حفظ می کند؟ هنگامی که شما از یخچال و فریزر پر سر و صدای خود برای تسکین فوری نیاز دارید، چند گام برای شما وجود دارد. این نکات مفید از فروشگاه تعمیر لوازم خانگی خود را دنبال کنید:

  • محل منبع سر و صدا را تعیین کنید – آیا سر و صدا از داخل فریزر و یا خارج پشت یخچال؟ تعیین میزان ناحیه سر و صدا از کمبود ابعاد احتمالی که موجب ایجاد صدا می شود کمک خواهد کرد.
  • عیب یابی – در یخچال و فریزر تعداد کمی از قطعات وجود دارد که معمولا باعث ایجاد سر و صدا می شوند. هنگامی که موقعیت مکانی صدا را کاهش می دهید، می توانید عیب یابی اجزای مختلف را برای حل مسئله انجام دهید. در حالی که برخی از مسائل به سادگی می تواند با حداقل تلاش ثابت، دیگران نیاز به تماس با یک حرفه ای که در تعمیر تبرید آموزش دیده است.

سر و صدا در داخل فریزر

سر و صدا در داخل فریزر وارداتی می تواند به طور معمول به طرف فن تبخیر کننده نسبت داده شود که هر بار که واحد خنک کننده فعال می شود، اجرا می شود. اگر متوجه شدید صدای خنده دار، صدای جیغ کشیدن و یا صدای دمیده شده ای که می آید و می رود (به جای اینکه پایدار باشد)، ممکن است مسئله ای با موتور فن باشد. برای پیدا کردن مطمئن شوید، درب فریزر را باز کنید و کلید سوئیچ نور / فن را در صورت وجود یکی نگه دارید. اگر صدا با درب باز شود، شما می توانید کاملا مطمئن شوید که طرفدار فن است. متاسفانه هیچ راهی برای تعمیر موتور موتور اواپراتور وجود ندارد – شما باید بخشی را برای حل این مسئله جایگزین کنید.

سر و صدا از پشت یخچال

اکثر صدایی که متوجه شدید از پشت یخچال و فریزر، که بیشتر قسمت های متحرک در آن قرار دارد، آمده است. اگر یک واحد خود یخ زده داشته باشید، اول از همه شما می خواهید که فن را ببینید. فن كندانسور در پشت یخچال قرار دارد، اغلب پشت پانل نازک. طرفداران گاهی اوقات ممکن است یک تکه ای از آستر و دیگر آثار را ایجاد کنند، و باعث ایجاد وزوز یا کلیک روی نویز می شود. شما می توانید با حذف پوشش نازک برای دسترسی به فن، و سپس تمیز کردن فن از هر گونه باقی مانده با استفاده از یک برس نرم محکم کنید (مسواک های قدیمی برای این عالی هستند). هنگامی که فن از گرد و غبار یا سایر مواد خالی است، جایگزین پوشش و یخچال و فریزر را ببندید. اگر بعد از تمیز کردن، همچنان سر و صدایی از طرف فن خنک کننده وجود داشته باشد، ممکن است بخواهید با کمک یک شرکت تعمیر دستگاه

اگر یخچال و فریزر خود را در حال چرخش و یا سر و صدا از پشت، ممکن است مشکل با کمپرسور خود را نشان می دهد. این کمپرسور در یک مورد فوتبال در پشت یخچال و فریزر قرار دارد، در نزدیکی پایین دستگاه، و معمولا شامل لوله های سیاه و یا مس با انواع سیم های رنگی است. کمپرسور به طور معمول یک واحد مهر و موم شده است، بنابراین نمی تواند جایگزین آن انجام شود. اگر شما قادر به جداسازی مشکل در کمپرسور هستید، شما باید با یک تکنسین تعمیر یخچال و فریزر برای تکمیل کار تماس بگیرید.

سر و صدا از پایین یخچال

اگر سر و صدا دارید از پایین یخچال و فریزر شما احتمالا یکی از دو مکان است. اولین و آسانترین راه برای حل و فصل، از یک تانک تخلیه شل است. برای رفع این مشکل، به سادگی نوار را به صورت امن در محل برای جلوگیری از نویز نوار. اگر این کار نمی کند، شما ممکن است با تایمر یخ زدگی مشکل داشته باشید. تایمر یخ زدگی در جلو دستگاه قرار دارد، در پشت کتله. این قسمت در واقع یک عنصر حرارت است که در سیم پیچ تبخیر قرار دارد و قابل تعمیر نیست. اگر با تایمر یخ زدگی مشکلی دارید، ممکن است یک یخ زدگی را در یخچال و فریزر خود مشاهده کنید. برای اینکه این جزء جایگزین شود، باید با یک حرفه ای با تجربه برای نصب یخچال و فریزر تماس بگیرید.

هنگام تماس با متخصصان

اگر مراحل فوق را کامل کنید و هنوز نمیتوانید تعیین کنید کجا مشکل در حال آمدن است، یا اگر شما نیاز به جایگزینی بخش پیچیده مانند کمپرسور یا تایمر یخ زدگی دارید، باید با خودتان تماس بگیرید

محلی تعمیر لوازم خانگی . علاوه بر اینکه شما را با عیب یابی کامل و تعمیرات قابل اعتماد و قابل اعتماد، اکثر تکنسین های تعمیر یخچال و فریزر نیز خدمات تعمیر و نگهداری معمولی را ارائه می دهند که می تواند به شما در جلوگیری از مشکلات جاده کمک کند. با کمک آنها، شما قادر خواهید بود به طور صحیح خواب را بدون وقفه توسط صداهای آشپزخانه عجیب و غریب به آینده.

buy vpn

Source by Maria Allen

نوشته تعمیر یخچال: نحوه شناسایی علل شایع سرماخوردگی در یخچال اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

تعمیر یخچال: نحوه شناسایی علل شایع سرماخوردگی در یخچالتعمیر یخچال: نحوه شناسایی علل شایع سرماخوردگی در یخچال
vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *