نگاهی به مسابقات آنلاین پوکر

طی ده سال گذشته شمار قابل توجهی از مردان و زنان فعالانه در تمام انواع قمار آنلاین شرکت کرده اند و پوکر قطعا هیچ استثنائی نیست. در حقیقت، با افزایش محبوبیت پوکر، صدها هزار نفر از سراسر جهان در سالهای مختلف در مسابقات پوکر اینترنتی مستقر هستند و تعداد آنها به سرعت رشد می کنند.

به برخی از، مفهوم ورود به "مسابقات" ممکن است به نظر می رسد ارعاب، اما آنها نه تنها برای حرفه ای کارت مشتاق است. امروزه بازیکنان تمام سطوح مهارت شرکت کننده در جداول و هزینه های ورود به عنوان کم هزینه به عنوان چند دلار وجود دارد.

مسابقات پوکر آنلاین چیست؟

تفاوت های قابل توجهی در میان مسابقات پوکر بازی در فضای مجازی و کسانی که در دنیای آجر و ملات تولید می شوند تفاوت چندانی ندارد. تفاوت آشکار این است که هنگام بازی در بازی پوکر آنلاین مخالفان شما جسمی در کنار شما زندانی نیستند. به غیر از این، قوانین و شرط بندی ها معمولا یکسان هستند.

مسابقات انواع و اندازه های مختلف برای کاربران آنلاین در دسترس هستند، از جداول جداگانه «بازیابی» بازی ها تا رویدادهای عظیم چند جدول.

مسابقات جداول تنها چیزی است که بسیاری از مردم در حال استفاده از شبانه روز شنبه در خانه با دوستان خود بازی می کنند – ۶، ۸ یا ۱۰ بازیکن در یک میز، با ۲ یا ۳ جایزه که تقسیم پول جایزه . در تقریبا هر اتاق پوکر آنلاین این بازی ها را انتخاب کنید تا تمام روزها اجرا شود، بلافاصله پس از اتمام یک جدول و باز کردن یک جدول جدید برای قرار دادن مجموعه بعدی بازیکنان، نتیجه گیری می شود.

مسابقات چند جدول ممکن است به اندازه دو جدول باشد، اما برای مسابقات آنلاین بزرگتر جذب هزاران تن از بازیکنان غیر معمول نیست . به طور تئوری، با توجه به تکنولوژی امروزه کامپیوتر و ارتباطات، ممکن است برای مسابقات آنلاین پوکر به طور قانونی تعداد نامحدودی از ورود کنندگان، به عنوان محدودیت فیزیکی برای تعداد جداول که می توانند استفاده کنند وجود ندارد.

بازیهای آنلاین در تورنمنتهای آنلاین پوکر

در این سن و سال، تقریبا هر نوع بازی پوکر را میتوان در یک مکان پوکر یا دیگری بازی کرد. در حالی که تازهای که محبوبیت تگزاس را برای رویدادهای بزرگ در نظر میگیرد همچنان مورد استفاده قرار میگیرد، انواع دیگری از بازیهای پوکر وجود دارد که در سالهای اخیر در مسابقات آنلاین پوکر آنلاین محبوبیت زیادی داشتهاند؛ از جمله ۷ کارت Stud، Omaha، و همکاران Hi / Lo خود (تقسیم گلدان).

خرید مسابقات خرید

اتاق های پوکر آنلاین دارای مزیت مالی بدون محدودیت فضایی و نمایندگی های الکترونیکی هستند، که به آنها اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتری در مورد نحوه خرید کم مسابقات برو برای بازیکنان جدید و یا کسانی که در بودجه هستند، هزینه های ورود به عنوان یک دلار در برخی از مراکز و در برخی موارد، حتی مسابقات آزاد با جوایز واقعی برای بازیکنان جدید (معمولا به عنوان freerolls) وجود دارد.

از سوی دیگر، برای بازیکنان با تجربه تر و کسانی که ترجیح می دهند اقدامات بالاتری را انجام دهند، خریداری یک تبلت می تواند تا ۵۰۰ دلار در بعضی از نقاط برسد و خرید مستقیم برای رویدادهای چند میز بزرگتر اغلب به صدها نفر نیز منتقل می شود.

اکثر اپراتورهای تورنومنت آنلاین هزینه اداری ۱۰٪ را به خریداری اضافه می کنند. به عنوان مثال، مسابقات ۱۰ دلار، به مبلغ ۱۱ دلار برای وارد کردن (۱۰ دلار + ۱ دلار) هزینه خواهد کرد. این ۱۰ درصد است که در آن خانه سود خود را، با یادآوری پول به سمت صندوق جایزه برای برنده شدن بازیکنان است.

ماهواره ها و ماهواره های فوق العاده

بعضی از مسابقات بزرگ ممکن است مبلغ میلیون ها دلار را در جایزه ارائه دهد که برای شرکت در این مسابقات نیاز به هزینه های هنگفتی دارد. در برخی موارد، برگزارکنندگان این رویدادهای پوکر از یک سری "ماهواره" و "ماهواره های فوق العاده" به عنوان بخشی از ساختار مسابقات استفاده می کنند تا بازیکنان بتوانند راه خود را به رویداد اصلی بدون هزینه یک خرید مستقیم خریداری کنند. که در.

ماهوارهها مسابقات پوکر اساسا ارزان هستند، برندگان که از طریق آن به یک ابر ماهواره منتهی میشوند (نگاه کنید به پایین) یا به طور مستقیم در رویداد اصلی مسابقات . اینها اغلب به عنوان & # 39؛ واجد شرایط & # 39؛ اشاره شده است.

به همین ترتیب، یک ماهواره فوق العاده یک نسخه با قیمت بالا از یک تور ماهواره است – نه به عنوان گران قیمت به عنوان خرید مستقیم، بلکه با هزینه ورودی بالاتر از ماهواره منظم. برندگان به مرحله مسابقات اصلی با هزینه های پرداخت شده و همچنین اغلب جوایز نقدی را نیز دریافت می کنند.

در نهایت اینکه آیا شما فقط به دنبال یک راه سرگرم کننده برای به چالش کشیدن مهارت های آماتور خود و یا قصد پیروزی در قهرمان سری جهانی پوکر هستید، مسابقات آنلاین می توانند هر بازیکن سطح را با پوکر سرگرم کننده ارائه دهند تجربه در قیمت به هر بودجه، گاهی اوقات حتی برنده کمی پول در طول راه. قطعا نه فقط برای جوانب مثبت دیگر.

buy vpn

Source by Matthew Winnington

نوشته  نگاهی به مسابقات آنلاین پوکر اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 نگاهی به مسابقات آنلاین پوکر نگاهی به مسابقات آنلاین پوکر
vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *