کتاب سرمایه گذاری املاک – کدام یک باید بخوانم؟

تلاش برای پیدا کردن یک کتاب سرمایه گذاری خوب و "تا به امروز" می تواند کاملا یک چالش باشد. چیزی بدتر از خواندن یک کتاب سرمایه گذاری دارایی است که به قیمت ملک اشاره دارد که نصف ارزش روزانه آن است. در تجربه من متوجه شده ام که گاهی اوقات یک کتاب سرمایه گذاری خوب می تواند به عنوان یک کتاب سرمایه گذاری متخصص مورد استفاده قرار گیرد. بیشتر سرمایه گذاران املاک و مستغلات به طور فعال در زمینه های دیگر سرمایه گذاری می کنند، بنابراین داشتن یک کتاب در مورد سرمایه گذاری املاک در رابطه با بازار سهام و غیره می تواند بسیار سودمند باشد. آنچه در کتاب سرمایه گذاری ملک مورد نظر است

بهترین کتاب های سرمایه گذاری املاک باید به راحتی قابل پیگیری باشند – گام به گام. اگر خواننده این کتاب را خاتمه دهد، خوب نیست، اما همچنان احساس نمی کند که اعتماد به نفس خود را برای شروع به ساختن مجموعه اموال خود دارند. گاهی اوقات حقایق و ارقام مربوط به اموال می توانند خیلی خسته کننده باشند، بنابراین حیاتی است که نویسنده می تواند اطلاعات را در یک راه سرگرم کننده و سرگرم کننده ارائه دهد. نگاهی دقیق تر به سه کتاب سرمایه گذاری بزرگ املاک تمام وقت

ثروت بیشتر از املاک مسکونی – Jan Somers

یک کتاب سرمایه گذاری فوق العاده که تمام جنبه های خرید مسکن را پوشش می دهد ویژگی. به معنای واقعی کلمه هر مرحله و جزئیاتی را که شما باید هنگام خرید اولین (یا دهم) مالکیت سرمایه خود بدانید را پوشش می دهد. جان سامرز به شیوه ای صادقانه و سرگرم کننده می نویسد و فراموش نمی کند که اکثر افرادی که کتابش را خوانده اند احتمالا قبل از خرید ملکی سرمایه گذاری نکرده اند. فصل وجود دارد که در مورد اجاره در برابر خرید خانه ای که در آن زندگی می کنید صحبت می کند و یان به این واقعیت اشاره می کند که زندگی در خانه شما می تواند مزایای ذهنی بزرگی داشته باشد که در هنگام ارزیابی فقط به آنها توجه نمی شود. این یک دیدگاه طراوت از املاک سرمایه گذاری حرفه ای است، زیرا اغلب می بینم که نویسندگان این کتاب های سرمایه گذاری املاک می توانند با واقعیت لمس کنند، اما قطعا نه جان سمرز.

چیزی که من در مدرسه نمی دانستم اما می خواستم من داشتم – جیمی مک ایاتیر

این کتاب یک کتاب سرمایه گذاری عمومی تر است اما برخی از استراتژی های املاک و مستغلات را پوشش می دهد. نیمه اول کتاب جیمی مکاینتایر بر جنبه های ذهنی تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق تمرکز دارد. او آن را توسعه می دهد ذهنیت یک میلیونر. آسان است که بخواهید این قسمت کتاب را از بین ببرید، اما به شما قول میدهم که اگر عضلات سرمایه گذاری ذهنی خود را توسعه ندهید، مهم نیست که چه تعداد استراتژی عالی برای شما موفقیت آمیز است. در حالی که کتاب Jan Somers به ​​"آجیل و پیچ و خم" واقعی املاک و مستغلات سرمایه گذاری این کتاب را پوشش می دهد برخی از استراتژی های جدی تر و جالب است.

برو برای زندگی شما – کریس خاکستری

این بسیار کتاب دست کم گرفتنی بود که هرگز جای تقدیری نداشت که آنرا سزاوار داشته باشد. این اساسا ترکیبی از دو کتاب سرمایه گذاری فوق است. این نشان می دهد که چگونه کریس به آرامی ۶ اموال سرمایه گذاری را که در حال حاضر مالک آن است، خریداری می کند.

شما ممکن است گفته باشید "6 خواص – کافی نیست که یک کتاب بنویسید!" اما این دلیل دقیقی است که چرا چنین کتابی عالی است. او توضیح می دهد که شما لازم نیست که ۱۰۰ خانه را به عنوان یک سرمایه گذار موفق در املاک و مستغلات و از زیبایی های زندگی لذت ببرید. با داشتن تعدادی از خواص او توانسته است شیوه زندگی رویایی اش را به دست آورد. بنابراین شما باید ۳ کتاب سرمایه گذاری عالی داشته باشید که مطمئنا قبل یا بعد از شروع املاک املاک خودتان را بخوانید.

همه آنها با راهنمایی و اسرار سرمایه گذاری عالی که به شما در دستیابی به اهداف شما کمک می کنند، پر شده است. . تنها چیزی که از این کتاب ها از دست رفته است و هر کتاب سرمایه گذاری ملکی که تا کنون نوشته شده است را تشکیل می دهد، جزء جادویی است که باعث می شود شما در حال استراتژی به عمل باشید. شما باید خودتان را پیدا کنید! شما می توانید به عنوان بسیاری از کتاب به عنوان دوست دارید، اما اگر شما هرگز انجام برخی از اقدامات، بنابراین شما هرگز به موفقیت که شما می خواهم به دست آوردن نیست.

پس منتظر چه چیزی هستید؟ با شروع به خواندن یکی از این کتابها و شروع به کار با امروز، زمانی که با دانش مورد نیاز مسلح هستید، قدم بعدی را دنبال کنید و حرفه سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

buy vpn

Source by Banjo Smyth

نوشته کتاب سرمایه گذاری املاک – کدام یک باید بخوانم؟ اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

کتاب سرمایه گذاری املاک – کدام یک باید بخوانم؟کتاب سرمایه گذاری املاک – کدام یک باید بخوانم؟
vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *