Mario Kart 8

سه ماه دیگر در سال مالی، و دیگر نسخه نینتندو قدرتمند. فقط این ماه گذشته، نینتندو ماریو کارت ۸ را برای مبارزه با Wii U رها کرد. با تصاویری تیز، گیم پلی تنگ و پوشش چشمگیر لهستانی، آیا این ممکن است سیستم فروش نینتندو از زمان راه اندازی سیستم مورد نظر باشد؟ ماریو کارت ۸، نه تنها این است که باید برای بازیکنان هاردکور باشد، بلکه باید به معنای واقعی کلمه هر کسی که برق را در خانه شان می بیند، باشد.

فرانشیز Mario Kart اولین بار با صحنه سوپر نینتندو به صحنه برگشت در اوایل ۱۹۹۰، گیم پلی جامد، سریع، و بیشتر از همه برای هر طرفدار مسابقه تسخیر شد. بازی آسان بود، اما سخت به کارشناسی ارشد. دنباله ها آمدند و رفتند و معمولا بیشتر به بسته کلی اضافه شدند. با ماریو کارت ۸، بسیاری از ایده های جدید وجود دارد، اما اساسی بازی اسکیت کرکت مسخره همه ما می دانیم و عشق، هنوز هم درخشان است.

آنچه که ماریو کارت ۸ به فرمول اضافه می کند بخش های ضد گرانش در سراسر مسابقه مسیر. وقتی اولین بار در E3 سال گذشته بازی را امتحان کردم، با ویژگی جدیدی تحت تاثیر قرار نگرفتم. این فقط هیچ چیز منحصر به فرد یا ویژه ای را برای مسابقه اضافه نمی کند. آن احساس غیر ضروری بود پسر، چه تفاوت در یک سال به زمان توسعه می انجامد. در حال حاضر این بخش ها بخش های هیجان انگیز تر مسیر است. چرخ های پرنده شما به همتایان دیواری خود تبدیل می شوند و زمانی که شما به یک مسابقه دیگر می رانید، هر دو شما یک سرعت از دست می دهند. این اساسا گیم پلی کلاسیک ماریو کارت را تغییر می دهد. شما دیگر از رقیبان دیگر اجتناب نمی کنید، بلکه تلاش می کنید در طول این بخش ها به آنها شک کنید.

هر بازی جدید ماریو کارت برجسته ای از موارد اضافی است که آنها اضافه می کنند. با استفاده از این تکرار، آنها یک آیتم اضافه کرده اند که آیفون شل را تهدید می کند؛ سوپر شاخ نامیده می شود. اگر زمان آن درست باشد، موج صدای شاخ، پرتابه شیطانی را می شکند. بدست آمده، Super Horn یک مورد نادر است که می توانید آن را دریافت کنید اما عمق دفاعی بیشتری را اضافه می کند. یکی دیگر از موارد جدید که مطمئنا مورد علاقه در احزاب است، کارخانه Piranha است. هنگامی که شما آن را فعال کنید، کارخانه به طور خودکار سعی خواهد کرد شانس خود را در تکان دادن رقیبان همسایه و چرخاندن آنها را. شما همچنین می توانید گیاه را به صورت دستی کنترل کنید و از آن به عنوان افزایش سرعت قارچ فقیر استفاده کنید. آنها همچنین شامل یک سلاح جدید بومرنگ بودند که بسیار قدرتمند هستند و درست همانند انتظار می رود. همراه با آیتم های جدید همه کلاسیک ها نیز به عقب می آیند، دادن Mario Kart 8 یکی از بزرگترین زرادخانه حق رای دادن.

البته شما نمی توانید در مورد آهنگ های دیوانه دقیق شما را مسابقه در اطراف. با ماریو کارت ۸، برخی از بهترین speedways از ماریو کارت ۶۴ اضافه شده است. با تشکر از بخش های ضد گرانش، این دوره ها هرگز در تنوع کمتری دارند. شما در کنار یک کوه آب نبات هستید که به طور مستقیم از Wreck-It-Ralph به نظر می رسد و همچنین دوره های ساحلی آشنا که زیر آب شما را می بینند مسابقه می دهد. همچنین، درست مثل «ماریو کارت ۷»، شما همچنین بخش هایی را در این دوره خواهید یافت که شما را به فضا پرتاب می کند و گرادیان پهلویش را می توانید فعال کنید. البته، جاده Rainbow نامرتبط نیز به خوبی پشت سر گذاشته شده است و به هر حال به عنوان چالشی است که تا کنون بوده است.

این تنها بازی است که واقعا توانایی گرافیکی Wii U را نشان می دهد. گیم پلی که تصاویر را با چیزهایی که می خواهید در PlayStation 4 یا عنوان Xbox One ببینید، هماهنگ کنید. گرافیک خیره کننده است. بدیهی است، بهتر است تلویزیون خود را بیشتر چشمگیر آن را نگاه کنید. خودتان یک مزیت دارید و در تلویزیون ۱۰۸۰p بازی کنید. Mario Kart Wii در طول یک مسابقه ی چهار نفره ای که به صورت Splitscreen بازی می کند را دنبال می کند، اما نینتندو این مشکل را ثابت کرده است. خوشبختانه، برای هر کسی برای انجام این اقدام آسان است.

اگر یک حرکت ناگهانی Mario Kart 8 وجود داشته باشد، باید قابلیت های آنلاین باشد. نینتندو در سالهای ابتدایی مایکروسافت و سونی با ویژگی های آنلاین خود، به سر می برد. مسابقات در مسابقات با بازیکنان به طور تصادفی انتخاب آسان انجام می شود، اما در مورد آن است. بازی فقط احساس می کند در این جنبه بسیار محدود است و بدون هیچ میکروفون واقعی به بحث زباله، چرا نه تنها با کسی در اتاق نشیمن خود بازی کند؟ نینتندو نیاز به برنامه دارد و امیدوارم نسخه Wii U از برادران Super Smash این مشکل را حل کند. فقط شرم آور است که نرمافزاری رایانه ای مسابقه نینتندو در اینترنت آنلاین است. همچنین، هنگام مسابقه با دوستان خود، با حالت جنگ نگران نباشید. آنها فرمول کلاسیک را تغییر دادند و هر کس در یک مسیر بسیار بزرگ قرار دارد، تلاش می کند تا بالن های دیگران را پاپ کند. به نظر می رسد که این بازی برای همیشه ادامه داشته و احساس می کند که در آخرین ثانیه اضافه شده است.

با ماریو کارت ۸، شما خیلی خوشحال هستید. تعداد زیادی از شخصیت ها و کارتن های دیوانه برای باز کردن وجود دارد، آهنگ ها را امتحان کنید و اشاره کردم که یکی از بهترین حالت های تئاتر در بازی است؟ فقط به مرگ لوئیجی نگاه می کنم نژاد در اواسط و سعی کنید به خنده نیست. تنها نکته منفی در بازی این است که دوباره بازی های آنلاین نینتندو. ماریو کارت ۸ یکی دیگر از مشتاقان برای سری مسابقات پرنده است و مطلق باید برای سیستم باشد. برای کسانی که شما هنوز WiiU را انتخاب نکرده اید، یک بسته نرم افزاری موجود وجود دارد که حاوی کنسول، کپی از Mario Kart 8، یک مینی تلوزیون Remote Plus و یک فرمان است که برای $ ۳۲۹٫۹۹ است. بیا به Slackers محلی خود و امروز آن را انتخاب کنید.

buy vpn

Source by Brian Robbins

نوشته Mario Kart 8 اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

Mario Kart 8Mario Kart 8
vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *