SAP چیست و چرا اینقدر در صنعت IT داغ؟

یکی از داغترین نرم افزار در بازار IT را SAP است. SAP چیست و چرا اینقدر محبوب است. اجازه دهید یک نگاه.

درباره SAP

SAP مخفف سیستم، نرم افزار و محصولات در پردازش داده ها است. این در سال ۱۹۷۲ توسط پنج مهندسان آلمانی در سال ۱۹۷۲ و امروز توسعه داده شد نه نفر از ده شرکت های فورچون ۵۰۰ را با استفاده از SAP.

SAP است تا از چندین ماژول ساخته شده است. هر ماژول که نشاندهنده یک فرایند کسب و کار و در تمام ۱۹ مانند ماژول های که به نشان می دهد SAP کاربرد بالا وجود دارد. بسیاری از شرکت SAP که ارائه دوره های SAP تخصصی وجود دارد. این دوره ارائه یک درک کامل از SAP، چگونه کار می کند و ویژگی های گسترده آن است. افرادی که مایل به شکستن به SAP، قطعا نیاز به انجام SAP آموزش.

چرا SAP؟

به همین دلیل SAP بسیار پرطرفدار است امروز به دلیل معماری باز است. سازمان با استفاده از آن، می تواند بر روی آن کار کنند برای ایجاد هر گونه نرم افزار برای دیدار با الزامات کسب و کار خود. این با استفاده از بهترین شیوه فرآیند ایجاد شده است و شما می توانید با سطح بالایی از کارایی و دقت با استفاده از SAP انجام فرآیندهای کسب و کار.

برنامه های کاربردی SAP در چنین راهی مونتاژ است که همه بخش های در یک سازمان، نه تنها انجام فعالیت های از طریق آن آنها نیز با آن یکپارچه، در مد بدون درز. چنین قابلیت موثر از نرم افزار SAP که شرکت های نرم افزاری بزرگ مانند مایکروسافت و آی بی ام استفاده از محصولات SAP به انجام فعالیت های کسب و کار خود است. تا به امروز، SAP پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار کسب و کار است، در جهان است.

آموزش SAP

از آنجا که SAP است یک قابلیت های گسترده، نرم افزار نیاز حرفه ای به انجام آموزش SAP به طوری که آنها کنایه برای مقابله با SAP در محیط کار خود.

شما می توانید از طریق دوره های SAP SAP یاد بگیرند. چنین دوره آنلاین در دسترس هستند، و یا شما می توانید در کلاس های معمولی شرکت کنند. در اینجا نگاهی به برخی از مراکز مهم آموزش SAP در ایالات متحده است:

CCI – این شرکت پیشرو راه حل SAP است. این ارائه می دهد دوره آموزشی SAP جامع که آموزش بهترین روش های

مایکل شرکت مدیریت – این یک شرکت برتر SAP است و آن را ارائه می دهد آموزش در عمق در سه ماژول های SAP. این مدیریت سرمایه گذاری (IM))، حسابداری دارایی های (AA)، و سیستم پروژه (PS) است

RWD – این شرکت ارائه می دهد آموزش الکترونیک برای SAP و برای کسانی که می خواهند به SAP از طریق این حالت مفید است یادگیری

Ytek راه حل، شرکت – این سازمان ارائه می دهد بهترین آموزش SAP از طریق فن آوری های آموزش الکترونیکی. دانش آموزان با معلمان از طریق یک مرکز مجازی آموزش (VLC) و اطلاعات تعامل است رد و بدل با استفاده از ابزار مانند وب کنفرانس، نرم افزار، پیک فوری، تخته سفید. محیط شبیه سازی جو دیده می شود در اتاق کلاس به طور منظم و در آموزش و آموزش SAP بسیار موثر است

مزایای یادگیری SAP:

SAP میدان گسترده ای است و در نظر گرفتن آموزش SAP خواهد شکست یخ در این توابع نرم افزار و چه شما می توانید با آن انجام دهد. در اینجا نگاهی به منافع شما با در نظر گرفتن دوره های SAP به دست آوردن است:

تبدیل شدن به بخشی از محیط زیست SAP که به شما می دهد یک تجربه عملی در مورد نحوه رسیدگی به و کار با نرم افزار از جمله

یادگیری از بهترین حرفه ای در صنعت و در انجام این جذب بهترین روش ها و شیوه ها در SAP

حرفه شما می شود یک پرش شروع به دلیل آموزش SAP باعث می شود شما مجهز خوبی که مسئولیت رسیدگی به نرم افزار SAP در کار. بر خلاف دیگر شما نمی خواهد که به خصوص در این کار برای استفاده از نرم افزار

آموزش دیده

buy vpn

Source by Eli Griffin

نوشته SAP چیست و چرا اینقدر در صنعت IT داغ؟ اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

SAP چیست و چرا اینقدر در صنعت IT داغ؟SAP چیست و چرا اینقدر در صنعت IT داغ؟
vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *