انواع تقلب آنلاین و کلاهبرداری

انواع مختلفی از کلاهبرداری های آنلاین و کلاهبرداری وجود دارد. بهتر این است که در مورد آنها بدانند به طوری که شما یک قربانی بی شماری تبدیل شده است.

* اولین کلاهبرداری فیشینگ است. در اینجا، یک هنرمند کلاهبرداری وانمود می شود موسسه مالی است که شما باید کسب و کار با و به شما بگویم یک مشکل وجود دارد. برای اصلاح این، شما تی را پر کنید تا برخی از اطلاعات در فرم است که به پیوست.

* همچنین کلاهبرداری ایمیل نیجریه که در آن درست مثل کلاهبرداری فیشینگ، شما پیام فرستاد که که کسی است میلیون ها دلار وجود دارد و نیاز به کمک گرفتن آن به خارج از کشور وجود دارد. در ازای کمک شما، به شما وعده داده شده به درصد معینی از ثروت.

* مثال دیگر این است زمانی که شما تصمیم به قرار دادن یک آیتم خاص را برای فروش از طریق وب سایت. هنرمند کلاهبرداری به شما می گوید که آنها علاقه مند آیتم هستند و مایل به برای این پرداخت هستند، اما برای اولین بار، شما باید برای ارسال این مطلب به نیجریه.

* همین می تواند به شما اتفاق می افتد زمانی که شما در سایت حراج نگاه و پیدا کردن چیزی جالب است. هنگامی که شما پیشنهاد برنده، به طور طبیعی شما برای آن پرداخت اما زمانی که شما پول ارسال، کالا است که هرگز به شما حمل کردن. فقط به شما اجازه می دانم، FTC به ۵۱،۰۰۰ شکایت حراج در گزارش کرده است ۲۰۰۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] * برخی از هنرمندان کلاهبرداری وانمود می کنند که در کسب و کار برای جلوگیری از کلاهبرداری تعمیر اعتباری و یا محافظت از شما را از سرقت هویت هستند که واقع آنها هستند که می در حال انجام جرم و جنایت. آنها به شما یک ایمیل ارسال و قول می دهم برای کمک به هنگامی که شما آنها اطلاعات خاص را.

* شما همچنین ممکن است یک ایمیل به بیان کرد که شما برنده قرعه کشی آنلاین ارزش میلیون ها دلار دریافت کنید. به منظور برای شما به آن ادعا، شما باید به برخی از اطلاعات شخصی.

انواع دیگری از تقلب وجود دارد و کلاهبرداری در خارج وجود دارد به غیر از آن ذکر شده است. به یاد داشته باشید خط اگر آن را خیلی خوب است درست باشد احتمالا نه؟ خوب این است که آنچه که در اینجا اتفاق می افتد. هنگامی که شما یک ایمیل، آن است که بهترین پاسخ موسسه مالی خود و یا با اداره تجارت بهتر را بررسی کنید. اگر شما می خواهید به خرید چیزی آنلاین، مطمئن شوید که گزینه دارای یک آدرس و شماره تماس بنابراین اگر هر گونه مشکلی وجود دارد، مورد را می توان بازگشت.

buy vpn

Source by William Allen Yap

نوشته  انواع تقلب آنلاین و کلاهبرداری اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 انواع تقلب آنلاین و کلاهبرداری انواع تقلب آنلاین و کلاهبرداری
vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *