بایگانی ماهیانه: مرداد ۱۳۹۶

 سخن گفتن – ۴ اسرار برای خرید کتاب شما

چه چیزی می تواند بیشتر به یک خریدار احتمالی کتاب غیر داستانی از عنوان های فصل که هیچ نشانه ای برای محتوای آنها نمی دهد؟ پس از همه، اگر کسی در بخش غیرخطی یک فروشگاه کتاب نگاه کند، این نشان می دهد که آنها حقایق را می خواهند، نه یک صفحه ی فانتزی و "هوشمندانه" از مطالب! در اینجا ۴ راه مطمئن برای جلوگیری از نوشتن متن توجه خواننده:

۱٫ اطمینان حاصل کنید که متن در جلو و پشت جلد قانع کننده است. این باید به وضوح و به سادگی آنچه که در مورد کتاب است، بیان شود. به عنوان مثال: "خرید این کتاب و یادگیری نحوه تدریس در زمینه آموزش در ۱۵ درس".

۲٫ چرا هر کسی باید کتاب را از شما بخرد؟ فضای محدودی را در قسمت پشتی نزنید و به خواننده بالقوه در مورد ۳ گربه خود – بدون این که یک کتاب درباره گربه ها باشد! چیزی بنویسید مانند: "نویسنده برای ۱۳ سال معلم تمرین بوده است و به طور مرتب برای دوره های آموزشی می نویسد."

۳٫ فهرست مطالب را مرتب کنید تا فصل ها به قسمت های قابل تشخیص برسند. به عنوان مثال: "بخش ۱: قبل از رسیدن به کلاس اول خود؛ بخش ۲: سال اول" و غیره.

۴٫ اطمینان حاصل کنید که سرفصل های فصل واقعا چیزی است. شما ممکن است فکر کنید که عالی است، فصل هایی مانند "همه این زرق و برق" و "هر ابر دارای یک پوشش نقره ای" است، اما من برای شما خبر دارم: هیچکس دیگری تحت تاثیر قرار نمی گیرد! هنگامی که مردم در حال مرور هستند، می خواهند بدانند که اگر آنها کتاب را بخرند، برای پول خود پول دریافت می کنند. آنها وقت ندارند در هر فصل نگاه کنند تا متوجه شوند چه چیزی در مورد آن وجود دارد. عنوان های فصل باید به آنها بگویند همه چیزهایی که باید بدانند. به عنوان مثال، فصل هایی مانند: "فصل ۳: حفظ نظم در کلاس خود، فصل ۴: از کجا پیدا کردن منابع عالی برای درس های خود"، و غیره.

شما فقط چند ثانیه برای تحت تاثیر قرار دادن یک خریدار احتمالی قرار گرفته اید. آنها را هدر ندهید!

buy vpn

Source by Terry Freedman

نوشته  سخن گفتن – ۴ اسرار برای خرید کتاب شما اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 سخن گفتن – ۴ اسرار برای خرید کتاب شما سخن گفتن – ۴ اسرار برای خرید کتاب شما
vpn

اعتبار مالیاتی الکتریکی برق

اعتبار مالیاتی مربوط به خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی پلاگین (وسیله نقلیه موتوری است که حداقل تا حد قابل توجهی توسط یک موتور الکتریکی که بوسیله یک باتری وارد می شود وجود دارد قادر به شارژ مجدد از منبع خارجی برق است.

تخفیف مالیات در مقابل اعتبارات مالیاتی – تخفیف ها میزان درآمد شما را که می تواند مالیات بگیرد کاهش می دهد. از سوی دیگر، اعتبارات مالیاتی میزان مالیات را کاهش می دهد. کنگره ممکن است یک اعتبار مالیاتی برای ارتقاء یک رفتار یا صنعت، مانند خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی پلاگین، اعطا کند.

اعتبار مالیاتی اعتبار اعتبار مالیاتی NQPEDMV نامیده می شود. ) اعتبار مالیاتی واجد شرایط اعتباری مالیاتی نیستند، اما برای وسایل نقلیه که بعد از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۱ و قبل از ۱ ژانویه ۲۰۱۴ به دست آمد، یک اعتبار جداگانه برای واجد شرایط ۲ وجود دارد – یا وسیله نقلیه الکتریکی پلاگین ۳ چرخ.

برای اینکه خودرو برای واجد شرایط اعتبار مالیاتی باشد، باتری باید ظرفیت حداقل ۴ کیلووات ساعت داشته باشد و مقدار پایه اعتبار NQPEDMV 2،۵۰۰ دلار برای هر وسیله نقلیه. اعتبار مجاز به مبلغ ۵۰۰۰ دلار برای هر وسیله نقلیه بر اساس فرمول افزایش می یابد که ۴۱۷ دلار برای هر کیلووات ساعت ظرفیت باتری بیش از پنج را افزایش می دهد.

معیارهای دیگری برای واجد شرایط بودن اعتبار مالیاتی وجود دارد: [۱۹۴۵۹۰۰۲

• اعتبار مجاز است در سالی که خودرو شما را در خدمت می گیرد

• استفاده اصلی از یک وسیله نقلیه واجد شرایط باید از شما، خریدار آغاز شود یعنی خودرو باید جدید باشد.

• وسیله نقلیه واجد شرایط باید به طور عمده در ایالات متحده استفاده شود و وزن ناخالص آن کمتر از ۱۴،۰۰۰ پوند باشد.

• اعتبار مجاز است اگر خودرویی را برای اجاره به دیگری خریداری کنید، اما، به طور کلی مجاز نیست اگر شما یک وسیله نقلیه برای فروش مجدد خریداری کنید.

• مزایای مالیاتی که در غیر این صورت برای وسایل نقلیه واجد شرایط در دسترس قرار می گیرند، کاهش می یابد مگر اینکه شما انتخاب کنید که اعتبار را برای خودرو واجد شرایط اعمال نکنید.

• قوانینی که می تواند برنامه کاربردی را محدود کند اعتبار در برابر مالیات های منظم و متناوب حداقل برای بخش (در صورت وجود) اعتبار مربوط به استفاده شخصی و بخش (در صورت وجود) مربوط به کسب و کار و یا سایر سود خالص استفاده می شود.

اگرچه اطلاعات حاوی اعتقاد بر این است که قابل اعتماد بودن در اینجا، نویسنده هیچگونه نمایشی را به دقت یا کامل بودن هر گونه اطلاعات موجود در اینجا یا در غیر این صورت ارائه نمی دهد. مقاله فقط برای اهداف بحث است.

مقاله مالیات را ارائه نمی دهد؛ حسابداری و یا مشاوره حقوقی و خواننده باید به حسابداران، مالیات و مشاوران حقوقی خود برای راهنمایی قطعی برای استفاده از اطلاعات محرمانه به شرایط خاص متکی باشد.

buy vpn

Source by Peter D. Rudolph

نوشته اعتبار مالیاتی الکتریکی برق اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

اعتبار مالیاتی الکتریکی برقاعتبار مالیاتی الکتریکی برق
vpn

دانه های گدازه سنگ لاک چیست؟ چگونه آنها را تشکیل می دهند و چگونه می توان جواهرات بوم گدازه

دانه های گدازه

جواهرات جواهرات جدید است که به طور فزاینده ای محبوب است. هر کسی که جواهرات دست ساز خانگی را تولید و فروش می کند باید برخی از آنها را امتحان کند. سنگ ارزان قیمت شگفت آور نور است، و این مد حاضر برای جواهرات بزرگ چاقو، راحت پوشیدن است. دانه های شیک معمولا سیاه و سفید نیز در بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف به طرح های خلاق اجازه می دهد. بعضی از آنها حتی قهوه ای رنگی هستند و برخی دیگر رنگ های روشن تر هستند.

چگونه آنها متولد شده اند

دانه های گدازه زندگی خود را به عنوان سنگ ریخته گری بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد آغاز کردند. این دمای بالا و فشار زیادی را برای ایجاد ذوب سنگ زیر یک آتشفشان فعال می گیرد. بیشتر سنگهای عمیق درون داخل زمین، در حال چرخش نیستند. این سنگ مذاب از فوران آتشفشان خارج می شود و در جریان جریان می یابد تا هوای سردتر آن را جامد کند. گاهی اوقات جریان می تواند به سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت در دامنه های شیب دار حرکت کند و به ده ها کیلومتر برسد و همه چیز را در مسیرش نابود کند. با این حال، معمولا کمتر از ۱ کیلومتر در ساعت حرکت می کند و به مردم اجازه می دهد تا از مسیر خارج شوند.

خواص

دانه های گدازه باعث افزایش قدرت و باروری می شوند. به ثبات در زمان های تغییر، رانندگی خشم – و کمک به یک برای درک یک مشکل به منظور بازگشت به موقعیت قوی تر است. سنگ بسیار پایه ای که اتصال ما را به زمین مادر تقویت می کند.

جواهرات بوم گدازه

جواهرات از این سنگ ها جواهرات بسیار غیر معمول هستند. این دانه های سیاه و سفید غیر معمول به عنوان آویز یا بخشی از گردنبند مورد استفاده قرار می گیرند، سبک و عرفان، و توجه هر زمان که از دست می روند. هنگام تحسین جواهرات بیل گدازه، مردم می پرسند، "چه چیزی ساخته شده است؟" این تضمین می کند که تمام افسانه ها و قدرت های آتشفشان در طراحی شما وجود دارد.

طراحی جواهرات بوم گدازه

استفاده از چگالی این دانه ها وزن و سعی کنید طولانی گوشواره ها برای مطابقت با گردنبند های گردنبند و دستبند آویز بزرگ گدازه. برای طراحی جالب، اندازه های مختلف و اشکال مختلف را مخلوط کنید. از آنجا که اکثر آنها جت سیاه هستند، آنها با هر نوع رنگ یا سبک لباس خوب عمل می کنند و جذاب تر می شوند و فروش آن آسان تر است. با طبیعت خود، این مهره ها سبک سبک روستایی را ایجاد می کند – ایده آل برای جواهرات طبیعی "وحشی"، مخصوصا برای سال های آخر سال یا هالووین. و همانطور که اکثریت بزرگ و قدرتمند در یک طراحی هستند، شما باید مهره های کمتری را برای ساختن قطعه خود، صرفه جویی در پول خود را نیاز دارید.

پایان گودال گدازه

گرچه با کوچک سوراخ ها و ترک ها، بیشتر این دانه ها به صورت صاف و صاف ساخته شده اند و جواهرات شما را راحت می پوشند.

buy vpn

Source by Nigel Hay Mckay

نوشته دانه های گدازه سنگ لاک چیست؟ چگونه آنها را تشکیل می دهند و چگونه می توان جواهرات بوم گدازه اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

دانه های گدازه سنگ لاک چیست؟ چگونه آنها را تشکیل می دهند و چگونه می توان جواهرات بوم گدازهدانه های گدازه سنگ لاک چیست؟ چگونه آنها را تشکیل می دهند و چگونه می توان جواهرات بوم گدازه
vpn

 تامین مالی خلاق برای املاک و مستغلات

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمانی که زمان سرمایه گذاری برای اموال مورد نظر شما برای خریداری می شود، جهت های مختلفی وجود دارد. پس از صرف وقت برای تحقیق در مورد اینکه چه نوع دارایی های سرمایه گذاری بهترین نیازهای شما را برآورده می کنند، ممکن است لازم باشد گزینه های خلاقانه ای برای خرید ایجاد کنید.

یکی از شناخته شده ترین خواص صفر است. هنگامی که به دنبال این نوع سرمایه گذاری هستید، مهم این است که فقط از جایی که پول از آنجا می آید، تحقیق کنید. موافقتنامه منطقی ترین و قابل اعتماد از کسانی است که مایل به توسعه اموال هستند. دارایی خوب صفر باید دو عامل مشترک داشته باشد. توسعه دهندگان ابتدا هزینه های بسته شدن را پوشش خواهند داد و در طی یک دوره دو ساله، مالیات بر دارایی و هزینه هایی که با مدیریت اموال متحمل شده اند، خواهد بود.

یکی دیگر از راه های خلاقانه برای پیدا کردن تامین مالی، این است که شرکای خود را در برنامه های سرمایه گذاری خود قرار دهید. اعتقاد دارید یا نه، کسانی هستند که در دنیا پول دارند، اما مطمئن نیستید که چکار کنید که سرمایه گذاری کنید. این همان چیزی است که شما با یک طرح سرمایه گذاری جامع املاک و مستغلات همراه می شوید. آیا شریک خاموش است یا اگر بخواهید نقش شایانی در مشارکت داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که تمام تأمین مالی توسط قرارداد انجام می شود. ادغام یک حرفه ای حقوقی اطمینان حاصل خواهد کرد که همه طرفها آنچه را که از مشارکت می خواهند بیرون می آورند تا از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات استفاده کنند.

وام دهندگان بیشتر و بیشتر مایل به کمک به سرمایه گذاران املاک و مستغلات هستند که به دنبال خرید خانه ها، بازسازی آنها و بازگرداندن آنها به بازار است. یکی از راه های خلاقانه برای بررسی اینکه کدام موسسات باید نگاه کنند، یافتن یک خانه از خانه هایی است که توسط وام دهندگان پیش می آید و یک خانه یا دو خانه را در اطراف منطقه مورد نیاز برای بازسازی می کند. وام دهندگان خوشحال خواهند شد که با کسی کار کنند که به طور کلی ارزش ملک منطقه را به ارمغان بیاورد.

مهم نیست که شما قصد دارید که بروید وعده اساسی تامین مالی خلاق شامل استفاده از پول خود نیست. به دنبال راه های دیگر برای شروع سرمایه گذاری املاک و مستغلات خود را دنبال کنید.

buy vpn

Source by Neil Sherman

نوشته  تامین مالی خلاق برای املاک و مستغلات اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 تامین مالی خلاق برای املاک و مستغلات تامین مالی خلاق برای املاک و مستغلات
vpn

روز تعطیل – آیا انتخاب خوبی برای شما است؟

انواع مختلفی از تخت برای انتخاب وجود دارد. هنگام انتخاب، ویژگی های مختلفی وجود دارد که باید به آن نگاه کنید. اکثر مردم فکر نمی کنند که یک روزنامه داشته باشند، اما شما باید قطعا به این گزینه نگاه کنید.

روزنامۀ دبی دارای تمام ویژگی هایی است که ممکن است به دنبال آن هستید. این بسیار عملی است از لحاظ اندازه، با یک مدل استاندارد تک یا دوقلو مطابقت دارد. با این حال، آن دارای پانل ها در یک طرف و در پشت است. این ساخت آسان است که به یک نیمکت تبدیل شود و در طول روز از آن استفاده کند. به سادگی باید روی آن قرار دهید. هدف چند منظوره این مدل این است که در یک اتاق خواب کوچک و یا حتی در اتاق نشیمن، اگر شما در یک آپارتمان کوچک زندگی کنید، عالی است.

ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که به قابلیت روزنه اضافه می شوند. اکثر مدل ها دارای کمربند زیر پلت فرم است که از تشک پشتیبانی می کند. دیگران به جای آن شبیه سازی می کنند. در هر صورت، شما می توانید از این ویژگی ها بهره مند شوید. شما می توانید به آسانی از کشوها برای قرار دادن پتو، بالش و روپوش استفاده کنید. به طور خلاصه، زمانی که مهمان شما می توانید بیشترین استفاده را از محفظه داشته باشید.

حیاط های ساحلی معمولا از فلز، چوب یا از هر دو ماده ساخته می شوند. این دوام را تضمین می کند. با این حال، این مدل ها از لحاظ راحتی نمره ای ندارند. در واقع، این جنبه بیشتر بر روی تشک بستگی دارد، اما طراحی قاب نیز بسیار مهم است. شما پانل های اطراف شما را در سه طرف از چهار طرف خواهید داشت. این ممکن است به شما ناراحتی ایجاد کند، به ویژه اگر شما به خواب در بستر استاندارد بپردازید. با این حال، شما به راحتی می توانید یک مدل با یک پانل عقب پایین را انتخاب کنید.

به طور کلی، شما باید جوانب مثبت و منفی خود را برای روز انتخاب کنید تا تصمیم بگیرید که آیا برای شما درست است.

buy vpn

Source by Johnny Fu

نوشته روز تعطیل – آیا انتخاب خوبی برای شما است؟ اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

روز تعطیل – آیا انتخاب خوبی برای شما است؟روز تعطیل – آیا انتخاب خوبی برای شما است؟
vpn

ای بی استراتژی فروش # ۳ – چه چیزی در eBay فروش نیست

استراتژی # ۳ – چه چیزی را در eBay فروش ندهید که چه چیزی را در eBay به فروش می رساند در میان مهم ترین تصمیمات شما را با کسب و کار eBay خود را. در نهایت موفقیت شکست شما را تعیین خواهد کرد. بسیاری از اشتباهات را می توان در طول یادگیری منحصر به فرد کسب و کار eBay خود و در حال اجرا و پس از آن موفق، تصحیح شده است، اما راه حل برای مشکل فروش چیزی است که هیچکس نمی خواهد آن را خریداری کند.

اگر شما ساخت این .. آیا آنها می آیند؟ من اخیرا با مشتری که هزاران روابط مردانه ای داشتم که او می خواست به فروش برساند. او برخی تحقیقات اولیه انجام داد و متوجه شد که روابط قابل مقایسه در eBay بسیار خوب بود و او موجودی خود را برای پنی در دلار دریافت کرد، او فکر کرد که او یک کسب و کار eBay را برای فروش روابط خود راه اندازی خواهد کرد. من استخدام شدم تا کارکنان خود را با حساب های فروشنده، حساب کسب و کار Paypal، حساب های Fedex، UPS و سیستم پستی ایالات متحده و یک سیستم داخلی برای مدیریت موجودی خود در eBay راه اندازی کنم. آنها حتی بیرون رفتند و یک عکاس حرفه ای را برای گرفتن عکس از موارد خود استخدام کردند.

من آموزش کارکنان در مورد نحوه اجرای موفق کسب و کار eBay، چگونگی ارائه اقلام خود، چگونگی برنامه ریزی دوره های شروع و پایان حراج برای حداکثر قرار گرفتن در معرض، چگونگی حفظ تماس با مشتری و خدمات خوب و چگونگی بسته بندی و حمل اقلام خود را حفظ کنید. در یک ماه، آنها با نخستین مزایده های خود زندگی می کردند. در ماه اول، ۳ صفت فروخته شد. مالک و کارکنان او ویران شدند. آنها احساس کردند که در ساختن هویت eBay خود، استخدام یک مشاور (من) و آموزش و مهارت در فرایند فروش eBay سرمایه گذاری زیادی در زمان و پول انجام داده اند؛ بنابراین آنها نمیتوانستند فهمیدند که چرا هیچ فروشی انجام نداده اند.

حقیقت سخت آنها به من پاسخ دادند. من به آنها یادآوری کردم که همه در طول روند تأسیس کسب و کار خود در eBay من به آنها هشدار دادم که ارتباطات میان مرد و زن کم کیفیت، نوع موردی نیست که قرار بود فقط از قفسه ها بیرون بیاید. حقیقت این است که روابط آنها به فروش نمی رسد، زیرا هیچ کس نمی خواست آنها را بخرد. خوب، دقیقا همانطور که معلوم شد ۳ نفر واقعا میخواهند روابط خود را در ماه اول داشته باشند.اگر آنها متعهد به فروش این آیتم باشند، پس باید در مسیر طولانی قرار گیرند و انتظار نداشته باشند که سود سریع سودمند باشند توسط eBay فروشندگان با موارد "مورد علاقه" و یا مرسوم، بیشتر مورد نیاز است.

آنها باید به یک کلمات کلیدی eBay متعهد؛ بازخورد خود را با خرید ۱۰۰ یا بیشتر اقلام در eBay ایجاد کنید و یک استراتژی بازاریابی را ایجاد کنید که شامل تبلیغات غیر eBay می شود. متغیرهای بیشتری در بازی وجود دارند که مزایده ها با موفقیت پایان می یابند، بعضی اوقات به فروشندگان جدید eBay آشکار می شوند، اما آنها مشابه نوع

قوانین ذکر شده در زیر ممکن است به نظر شما آشکار باشند، اما آنها قابل توجه هستند. چه چیزی برای فروش: قانون ۱: فروش نکنید یک آیتم که در حال حاضر دارای بیش از ۱۰ مزایده در حال اجرا بدون هیچ گونه پیشنهاد. اگر شما در eBay جستجو کنید و ببینید که اخیرا برای این مورد مزایده های فراوانی وجود دارد و اکثر آنها با چند یا چند مورد به فروش می رسند. همچنین اگر اقلام پیشنهادات دریافت کرده اید اما قیمت ها پایین تر از قیمت مورد نظر شما برای اقلام است، این دلیل خوبی برای اقامت در اقلیت است.

: قانون ۲: آیتم هایی را که هیچ چیز درباره چیزی نمی دانید یا منحنی یادگیری شلوغی را نمی فروشید، فروش ندهید. به عنوان مثال، ماشین ها. بسیاری از افراد، افراد و همچنین نمایندگی های خودرویی که پول زیادی برای فروش اتومبیل در eBay دارند، وجود دارد. اما اگر چیزي راجع به اتومبیل نمی دانید، انتخاب خوبی برای یک مورد برای فروش نیست. من یک بار توسط یک مشتری متعهد شدم که یک شهاب سنگ بسیار بزرگ را که برای مدتی در اختیار داشت، فروخت. من هیچ چیز در مورد شهاب سنگ ها، انواع مختلف، ارزش آنها یا هر چیز دیگری نمی دانستم. من به مشتری گفتم که آمادگی نداشتم برای کمک به او در فروش این مورد بدون اولین کار تحقیق زیادی انجام دهم.

او اصرار داشت که هر کسی که حراج را دید و بخواهد آن را بخرد، ارزش آن را می فهمد و که من باید فقط آن را لیست و اجازه دهید بازار eBay تعیین ارزش. من فقط آن را انجام دادم اما قبل از انجام برخی تحقیقات به طوری که من می توانم لیست حراج را بنویسید. متاسفانه اطلاعاتی که من در حراج در مورد نوع شهابسنگی که ما در آن فروختیم اشتباه بود. اشتباه بود. من یک ایمیل از پیمانکاران بالقوه دریافت کردم که به من نشان داد که چگونه توصیف من از شهاب سنگ بسیار اشتباه بود. من به دلیل حذف پاسخ های افرادی که eBay مکررا که در مورد شهاب سنگ ها می دانستم، از فهرست eBay حذف شدم.

چه چیزی برای فروش: قانون ۳: اقلام را در عمده فروشی خریداری نکن برای فروش در eBay. این امکان وجود ندارد که در eBay با خرید اقلام در قیمت های عمده، درآمد کسب کنید و سپس آنها را در eBay به فروش برسانید. بازار eBay از این نوع مدل کسب و کار پشتیبانی نمی کند. به سادگی افراد زیادی به فروش می رسند که شما می توانید آن را پیدا کنید. اگر شما می توانید مورد عمده فروشی را دریافت کنید، احتمالا می توانید یک صد و یا بیشتر از دیگر افراد، که احتمالا همه آنها احتمالا در eBay نیز می فروشند. رقابت در مدل عمده فروشی سنتی به خرده فروشی فقط بیش از حد شیب دار است. همچنین، مگر اینکه مورد شما iPod بعدی باشد، هیچ چیز نزدیک به قیمت خرده فروشی آن در eBay نیست. (بعضی از این استثنائات وجود دارد که من بعدا خواهم آموخت.)

چه چیزی را نباید فروخت: قانون ۴: اقلامی را که به طور مداوم کمتر از ۳۰ دلار به فروش می رسند، فروش ندهید. برای کسب درآمد، صرف نظر از زندگی، در eBay دشوار است، با تکیه بر اقلامی که در eBay به فروش می رسند برای پول بسیار کم. افرادی هستند که برای خرید $ ۴٫۰۰ برای حراج برای $ ۸٫۰۰ خریداری می کنند و معتقدند که آنها سود ۱۰۰٪ را به فروش می رسانند. این مرزها با دیوانگی است. این مبلغ ۴٫۰۰ دلار باید در eBay ذکر شود، بیشتر از احتمالا با عکس. حراج مورد نیاز برای نظارت بر هر سوالی است که مشتریان پاسخ داده اند. پس از تکمیل این مورد باید بسته بندی و حمل شود. و از "سود" $ 4.00، آن ها هزینه های eBay و Paypal مزاحم را در نظر می گیرند. بنابراین، اقلامی که شما ۴٫۰۰ دلار برای هزینه های ۰٫۶۰ دلار برای فهرست با یک عکس گالری، ۰٫۹۵ دلار برای لیست eBay و ارزش نهایی و $ .۰۵۳ برای هزینه های استاندارد Paypal پرداخت شده است.

مجموع هزینه برای لیست و فروش مورد در خلیج است ۱٫۵۵ دلار به مبلغ ۴٫۰۰ دلار اضافه کنید که مبلغی که برای آن هزینه می کنید و شما با ۲٫۴۵ دلار بسیار کم است. اگر شما کمترین هزینه را برای کارتان محاسبه کنید، این مورد که شما فکر می کردید که شما ۴٫۰۰ دلار را ساخته اید، واقعا پول شما را برای فروش به شما خرج می کند! اگر این نوع از فلسفه را در تمام تلاش های کسب و کار خود در eBay گسترش دهید، در یک زمان بسیار کوتاه از کسب و کار بیرون خواهید رفت

چه چیزی را نباید فروخت: قانون ۵: هیچ چیزی را در فهرست اقلام محدود شده ای eBay فروخت. این واقعا بی فایده تا زمانی که شما می دانید که لیستی از موارد ممنوع است که در eBay فروخته می شود وجود دارد. اگر چه مردم به طور مداوم این قاعده را امتحان می کنند و برخی از موارد موجود در لیست شامل سلاح هایی از قبیل اسلحه و چاقو، پوست های حیوانی، آثار هنری هند و قطعات بدن انسان است.

buy vpn

Source by Stephanie McIntyre

نوشته ای بی استراتژی فروش # ۳ – چه چیزی در eBay فروش نیست اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

ای بی استراتژی فروش # ۳ – چه چیزی در eBay فروش نیستای بی استراتژی فروش # ۳ – چه چیزی در eBay فروش نیست
vpn

من و دیگر من

من در Piccadilly نشسته، خوردن برگر معمولی سویا، زمانی که، مانند یک بیسون شارژ قطار، یکی دیگر من به طور ناگهانی عجله در ایستادن در صندوق های پول نقد. من به طور ناگهانی خندیدم، غافلگیر و شگفت زده شدم، جرأت می گفتم ناراحت هستم، و به آرامی بلند می شوم، تماشای صحنه را مانند یک فیلم حرکتی آهسته، به او کمک می کند، دستم را بالا بیاورم یا یک کیسه بر روی شانه هایم باشد یا فقط بپرسم : هی، همه چی درست است؟ در عین حال صندوقدار لرز را متوقف نخواهد کرد؛ در حال چرخش به سمت دیگر، او بی سر و صدا وانمود می کند که جداول را در حالی که عصبی انگشتان خود را شکنجه می کند، شکنجه می کند.

همانطور که دیگر من از من آگاه می شود و متوجه می شود که او متوجه شده است، باز کن. او سریع، اما دست و پا چلفتی، می گوید که او درک فوق العاده ای دارد و باید بلافاصله آن را به من گزارش کند؛ زیرا در مورد هر دو و بیشتر از همه، سفر روح ما است. من دعوت می کنم و همراه او می آید تا در میز من نشسته و بدون یک دلیل آگاهانه دو لیوان چای سرد نعناع، ​​آنیس طعم دهنده، قبل از آن، لبخند زدن و آرامش، همانطور که در خانه، در آخر، او شروع به گفتن، در حالی که، لب های من من زانو زدم و به چشمانش نگاه کردم، گوش می کردم.

من بی سر و صدا می کنم 'یانگ Tze' – او می گوید – لبخند بین من و من زیر کلاه خز خنده دار من، لذت بردن از صداهای آب و رنگ های چشم انداز، نسیم تازه، گرما و رطوبت بر روی پوست، لنگر شده به ارائه عالی لذت و مشتاق زیبایی که احاطه شده و من پر می کند که، مانند یک رعد و برق چشمک زن خورشید، ناگهان به نظر می رسد، در سمت راست زمینه آگاهی من، چشم انداز دیگری من، پوشیدن یک سفینه فضایی، شناور در فضا خارج از سفینه فضایی، بدون پوشیدن کلاه ایمنی. من تعجب می کنم، عضلاتم تکان می خورند، سرگیجه ها پیچیده شده و چشم هایم را از بین می برند، اما غافلگیرم می کنند و تظاهر می کنند که من را ناراحت نکنند، با یک حرکت دستم از او می خواهم که او می خواهد.

به محض اینکه دیگر من از من آگاهی پیدا می کند و متوجه می شود که متوجه شده است، بلافاصله شروع به حرکات حرکاتش میکند و دهان و چشمانش را حرکت می دهد، به طوری که ارتباطی به اهمیت حیاتی داشته باشد. من تلاش می کنم که قاچاق های خود را رمزگشایی کنم و آنچه که درک می کنم این است که: من از روی مرطوب سرد اتاق مراقبه بزرگ و نیمه خالی نشسته ام، تا جایی که می توانم از صلح که محل و ارائه می دهد، محافظت شده توسط یک شبکه خالصی بزرگ که اجازه می دهد باغ زیبای اطرافم را ببینم، سبز از هزار و گل گیاهان گل و گیاه است، و گوش دادن به آهنگ های جوجه و پرنده بهشت، جریان آب و بامبو، وقتی که غریزی سرم را به سمت چپ تبدیل می کنم، به سمت ورودی، دیگر من را می بینم که در می آید و به اطراف نگاه می کند.

من درک می کنم که من تنها نیستم. من به آرامی و به طرز وحشیانه حرکت می کنم و شروع به سمت خروج می کنم، به طور مخفیانه به او می نگرم، سعی می کنم متوجه نشویم، متوجه می شویم، نزدیک است، این آینه غیرمنتظره و خوشایند از من. او بی اطلاع است، در حال مطالعه مکان مورد نظر برای درک آن، و نزدیک شدن به من، او به سرعت به عنوان بخشی از این زمینه و هیچ چیز دیگری به من نگاه می کند. من لبخند می زنم و قدم بر می دارم، با توجه به جذابیت آن رویداد، با احساس شیرین در قلب من که تمام موجودیت من را نفوذ می کند. یک درک عمیق وجود دارد که حتی در زمانی که من به شما می گویم ذهن من را حفظ می کند، ذهن من تلاش می کند با قدرت اندک خود به تجزیه و تحلیل بپردازد و چیزی را که بیشتر از خودش تعریف می کند

buy vpn

Source by Andrea Scarsi

نوشته من و دیگر من اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

من و دیگر منمن و دیگر من
vpn

حلقه های وعده در مقابل انگشتر حلقه ها: تفاوت چیست؟

شما در نهایت خانم رویاهای خود را یافتید. هیچ انکار نمی کند شما می خواهید هر لحظه بیداری را در کنار او بگذرانید و هنگامی که از هم جدا هستید، احساس می کنید که زندگی شما فقط معنی ندارد.

بله، این عشق است.

اما شما هنوز برای تعهد آماده هستید؟ آیا شما آماده هستید که دست خود را بگیرید و از طریق برآمدن و فراز و نشیب در جاده زندگی راه بروید و اطمینان حاصل کنید که همیشه احساس نیاز، محافظت، خواسته و دوست دارد؟ آیا شما برای ازدواج آماده هستید؟

در حالیکه برخی از شما ممکن است سر خود را تکان دهید بله، به من بگویید که شما واقعا آماده هستید که بر روی یک زانو قرار بگیرید، گره را بچرخانید، بقیه زندگی شما، من می دانم که بعضی از شما احتمالا می ترسم به این فکر فکر کنید. شما می دانید که به او متعهد هستید. شما دیگران را در زندگی خود نخواهید دید. اما ایده ازدواج چیزی است که شما باید به آن فکر می کنید طولانی و سخت است.

این دو دیدگاه کاملا متفاوت هستند، و آنها به ما یک بینش منحصر به فرد بین تفاوت حلقه وعده و حلقه های تعامل ارائه می دهند.

تفاوت بین حلقه وعده وعده

حلقه امضا حلقه ای است که به زن یا مرد داده می شود قبل از حلقه تعامل ارائه شده است. این حلقه تعهد به ازدواج را نشان نمی دهد، بلکه یک تعهد به یک رابطه ی یکپارچه با آن شریک خاص عاشقانه است. این ممکن است میل خود را در زمان ازدواج نیز نشان دهد. این حلقه ها را می توان در انگشت حلقه چپ پوشانده، اما معمولا بر روی انگشتان دیگر پوشیده می شود، به طوری که آنها با حلقه های واقعی حلقه اشتباه گرفته نمی شوند.

حلقه های حلقه، البته، هنگامی که آماده می شوند، به یک شریک عاشقانه ارائه می شوند برای تعهد طول عمر ازدواج. آنها معمولا پس از یک حلقه وعده داده می شوند، اگر کسی داده می شود و طراحی شده است به نوع حلقه زن را دوست دارد برای پوشیدن برای بقیه زندگی اش.

چرا حلقه امضا استفاده می شود؟

چون حلقه های وعده ها عموما ارزان تر و دقیق تر از حلقه های تعقیب هستند، آنها اغلب به عنوان نگهدارنده ها استفاده می شوند. هنگامی که یک مرد جوان در تلاش برای ایجاد یک حلقه تعامل است، او عشق خود را با این نگهدارنده مکان نشان می دهد عروس مورد نظر خود را متعهد به رابطه و نمی خواهد او را به هر کجا بروید. این یک زمان کمی برای صرفه جویی در آن دسته از گروه های جذاب زیبا است.

آیا باید یک حلقه نامزدی یا وعده خرید کنم؟

در حالی که بسیاری از زوج جوان ممکن است از استفاده حلقه های وعده قبل از حلقه های زنجیری، آنها به طور کامل لازم نیست. اگر شما برای تعهد طول عمر به زن رویاهای خود آماده هستید، برای حلقه متوسطی حل نخواهید کرد. او یک حلقه را که می خواهد برای پنجاه سال بعد از زندگی خود بپوشد را به او بدهد.

حلقه ای واقعی او را به شما نشان خواهد داد و شما واقعا علاقه مند به ایستادن در کنار او در طول سال ها هستید، در حالی که یک حلقه وعده به سادگی می گوید شما "برنامه" برای تبدیل شدن به مشاغل و در نهایت ازدواج. با این حال، هنگامی که یا این وعده واقعی رخ می دهد، با این حال، اغلب در هوا باقی می ماند

buy vpn

Source by Robin Hale

نوشته حلقه های وعده در مقابل انگشتر حلقه ها: تفاوت چیست؟ اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

حلقه های وعده در مقابل انگشتر حلقه ها: تفاوت چیست؟حلقه های وعده در مقابل انگشتر حلقه ها: تفاوت چیست؟
vpn

Parry O’Brien – Shot Put Champion

سال ۱۹۵۱ بود. در ساعت سه بعد از ظهر، تحت نور کم نور چراغ خیابان در یک اتاق خالی در کنار آن، یک مرد جوان از نوزده ایستاده بود و فکر می کرد شات ۱۶ پاوند در دست خود قرار داده است. این توپ آهن مانع او، اوست، چهار دقیقه مایل خود را. علیرغم سبک کپی کتاب و بازوهای قدرتمندش، او نمیتوانست دورتر از ۵۵ فوت قرار گیرد.

آن شب تصمیم گرفت قوانین ساده فیزیک را بررسی کند. اگر او فقط می توانست قدرت خود را برای مدت زمان طولانی به ضربات بکشد، پس قطعا بیشتر خواهد شد. هیچ قاعده مشخص نیست که کدام یک از خطوطی که باید با ضربه زدن به آن مواجه شود، هنگام مواجهه با پاها یا عمل پاها، مواجه شده است. تنها قاعده ای که او باید مطابق با آن بود این بود که باید با استفاده از تنها یک دست دست زدن به گلوله قرار نگیرد.

اوبرین ۷ دایره دایره را از همه زوایای مورد بررسی و سپس در عقب ایستاده بود – همانطور که قبلا انجام نداده بود، به مقطع پرتاب رسیده بود، اما به سمت مخالف روبرو بود. این بدان معنا بود که شات در شانه راستش باید قبل از انتشار آن، به جای استاندارد ۹۰E که به طور معمول مورد استفاده قرار می گرفت، باید یک ۱۸۰E کامل سفر کند.

او با وزن خود در پای راستش غرق شد ، ضربه ای که زیر چانه اش قرار دارد. سپس او یک عقب بلند را به عقب اعدام کرد، در حالی که در همان زمان چرخش تنه خود را ۱۸۰E کامل. هنگامی که او در نهایت این ضربه را آزاد کرد، اوبراین می توانست حرکتی در پشت آن را احساس کند.

در روزها و ماه های بعد، در حالی که در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی حضور داشت، او بریان تکنیک خود را اصلاح و تکمیل کرد. او توضیح داد که یوگا ("به عمق حفاری به آنچه شما ممکن است به عنوان یک منبع داخلی از قدرت نامیده می شود)، و همچنین به عنوان آیرودینامیک، ادیان و، البته، فیزیک – هر چیزی که ممکن است کلیدی برای فاصله بیشتر نگه دارید. او یکی از اولین ورزشکاران مسیری بود که وزنش را به طور منظم افزایش می داد و در اوج خود با ارتفاع ۶ و ۳ "به اوج خود می رسید.

سبک برش او به عنوان "اوبرین گلید" و به زودی او را به صفوف این ورزش آورده است.در سال ۱۹۵۳ او یک رکورد جهانی را با ۵۹ پا ۳/۴ اینچ ایجاد کرد. در سال ۱۹۵۴، به طور قابل توجهی فقط دو روز پس از آنکه دونده بریتانیایی راجر بنیستر پری اوبرین اولین کسی بود که به مدت چهار دقیقه به زمین می افتاد و اولین شات گاو بود که از ۶۰ پا بالاتر بود.

او رکورد جهانی را ۱۷ بار در کار خود شکست، و در نهایت به ۶۳ فوت ۳ اینچ او تا ماه دسامبر سال ۱۹۵۶ به اندازه کافی معروف بود تا جلد مجله TIME را فریب دهد. در مصاحبه همراه او می گوید: "سبک من به من اجازه می دهد نیرویی را برای طولانی ترین زمان قبل از انتشار این عکس بگیرم."

در اوج کار او، اوبرین در ۱۱۶ نشست متوالی شکست ناپذیر شد. او در سال ۱۹۵۲ و ۱۹۵۶ مدال طلای المپیک را به دست آورد نقره در سال ۱۹۶۰، چهارمین بار در سال ۱۹۶۴ قرار گرفت و در سال ۱۹۶۶ در سن ۳۴ سالگی از رقابت بازنشست شد. تا آن زمان سبک او به طور گسترده ای پذیرفته شده بود.

تمرین اوبراین افسانه ای بود. او ۱۵۰ روز تمرین کرد و گفت: "من تا زمانی که دستانم خونریزی نکنم، من را ترک نکردم، و این حقیقت خداست." قبل از رقابت، به روان خود خود را، او نوارهایی را که او ساخته بود را به یاد خود را از نکات ظریف از فرم و سبک بازی. شایعه این است که نوارها همیشه با سحر و جادو به پایان رسید "و آنها را ضرب و شتم! همه آنها را بکوب!"

در ۲۱ آوریل، در سن ۷۵ سالگی، پری اوبرین در طی ۵۰۰ قهرمانی مسابقات قهرمانی مایورکا در کالیفرنیا. همسرش تری گفت: "او ۱۱ نوامبر بود، آماده شدن برای تغییر، و در دیوار ماند." O'Brien در سال ۱۹۹۰ زمانی که مفاصلش برای شوت زدن بسیار دشوار بود، در سال ۱۹۹۰ شنا کرد.

ما از یک قهرمان به عنوان کسی که برای اولین بار در حوادث خود ایستاده است فکر می کنیم. برای چندین سال، پری اوبرین این آرمان قهرمان را ترسیم کرد. اما در سالهای بعد زندگی اش، پری اوبراین جهان را یکی دیگر از جنبه های قهرمان واقعی دانست. به عنوان فیلسوف سری چینموی نوشته است:

"قهرمان بزرگ او است که به علت پیشرفت سالها از مسابقه بازنشسته یا خوشبختانه با شادمانی خود را متوقف می کند.

" A قهرمان بزرگ اوست که برای تحقق آرزوهای خود، اگر نه از طریق خود، سپس در داخل و از طریق دیگران، آرزو دارد. "

پری اوبرین این قهرمان بزرگ بود.

buy vpn

Source by Vidagdha Bennett

نوشته Parry O'Brien – Shot Put Champion اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

Parry O’Brien – Shot Put ChampionParry O’Brien – Shot Put Champion
vpn

اثرات Pueraria Mirifica

بهترین اثرات مثبت Pueraria Mirifica زمانی که محصول برای مدت زمان نسبتا کوتاه استفاده می شود. اعتقاد بر این است که محصولات فرمولاسیون Pueraria بهتر کار می کنند زمانی که از آن استفاده می شود به عنوان تجویز شده، اما استفاده طولانی مدت ممکن است منجر به چندین مشکل بهداشتی پیچیده شود. به عنوان مثال، زنان با استفاده از محصولات Pueraria برای بزرگ شدن پستان اغلب توصیه می شود که بعد از چند هفته، از مصرف آنها جلوگیری کنند؛ عدم انجام این کار ممکن است به چندین عوارض بزرگ شدن پستان مانند درد، تشکیل توده ها و حتی ممکن است به پیشرفت سرطانی منجر شود؛ از این رو اغلب برای افرادی که کمتر از اندازه سینه هستند، تجویز می شوند.

یکی دیگر از عوارض جانبی منفی مصرف بیش از حد محصولات پئوریا، اسهال است. افرادی که مکملهای رژیمی پر از Pueraria Mirifica را مصرف می کنند، اغلب عفونت اسهال دارند. ترکیبات فیتواستروژن موجود در Pueraria Mirifica قادر به جلوگیری از برخی از اشکال سرطان هستند و حضور گیاهان فیتو استروژن در بدن می تواند در هنگام مصرف محصولات Pueraria مصرف شود و این بدان معنی است که سطح تولید برخی از هورمون ها در بدن هنگامی که پئوریاا برای مدت طولانی مصرف می شود، سطح هورمون ها ممکن است به میزان ناخوشایند در بدن افزایش یابد.

Pueraria Mirifica شناخته شده است که باعث ناراحتی برخی از سیستم های بدن به ویژه سیستم های گوارش و اندام های حسی، به ویژه هنگامی که از مصرف بیش از مقدار دوز تنظیم شده استفاده می شود. ضروری است توجه داشته باشید مصرف بیش از حد پودراریا می تواند باعث یبوست و تحریک به روده ها شود. اسهال و استفراغ با چنین شرایطی همراه هستند.

Pueraria Mirifica برای از بین بردن عفونت های باکتریایی روی پوست مفید است و به سم زدایی بدن از سموم مضر کمک می کند، اما وقتی که بیش از حد روی پوست استفاده می شود، ممکن است به یک وضعیت ناسالم تبدیل شود پوست می شود تغییر رنگ داده و حتی ممکن است به برخی از اختلالات جدی مانند بثورات و سوختگی تبدیل شده است، ایده آل برای استفاده از Pueraria در پوست تحت شرایط تجویز شده است.

مصرف Pueraria می تواند سطح استروژن را در زنان، اما بیش از حد ممکن است به عوارض جدی مانند خستگی، افزایش چربی بدن، از دست دادن تن ماهی، از دست دادن میل جنسی و پروستات بزرگ شود، بنابراین مصرف Pueraria Mirifica باید به خصوص در زنان یائسه و بزرگسالان به طور کلی مورد استفاده قرار گیرد.

Pueraria Mirifica بهترین کار با یک شیوه زندگی سالم مانند مصرف رژیم غذایی سالم، مصرف الکل کم و شیوه زندگی دودی است. افرادی که الکل مصرف می کنند و بیش از حد سیگار می کشند ممکن است با استفاده از Pueraria مشکلی داشته باشند زیرا از طریق شیوه زندگی آنها از گیاه کمتری برخوردار است.

Pueraria Mirifica به عنوان یک مکمل غذایی مناسب برای افرادی که نیازی به مصرف ندارند ویتامین ها و مواد معدنی ضروری از طریق رژیم های روزانه خود را. مکمل های غذایی Pueraria اطمینان از عرضه مناسب این مواد مغذی برای نیاز بدن. همچنین مهم است که توجه داشته باشیم که حضور بیش از حد برخی از مواد مغذی در بدن به علت مصرف بیش از حد از Pueraria Mirifica ممکن است منجر به عوارض جانبی منفی شود

buy vpn

Source by Yach Verma

نوشته اثرات Pueraria Mirifica اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

اثرات Pueraria Mirificaاثرات Pueraria Mirifica
vpn