بایگانی ماهیانه: تیر ۱۳۹۶

Top 10 Trend ها در مورد مدرسه کالج مرسوم، برای دختران

من در ۲۸ سالگی در کالج کالج SEC مشغول به کار بوده ام و دو دختر در دانشکده حضور داشتند. من روندها را می بینم و می روم. اما، یک چیز باقی می ماند سازگار است – روند مدرسه کالج هیچ معنی ندارد! و مهمتر از همه، دانش آموزان می خواهند در جایی قرار بگیرند و راحت باشند.

کالج پرشین

به عنوان یک دانشجوی تازه وارد کالج، شما می خواهید نگاه "زیبا" رفتن به کلاس. من آن را دریافت کردم.

اما شما به زودی متوجه خواهید شد که خواب آن ساعت اضافی بهتر از صعود به موقع است، آرایش، موهایتان را تنظیم کنید و لباس های زیبا داشته باشید که واقعا ناراحت کننده تر از شما هستند اعتراف کنید.

علاوه بر این، اگر شما در کالج در جنوب حضور داشته باشید آرایش خود را قبل از کلاس دوم روز خود را عرق می کنید و از طریق آن لباس ناز عرق خواهید کرد! این ارزش ندارد.

اگر می خواهید راحت باشید و مانند یک دانشجوی تازه کار کالج را "نگاه" کنید، این لیست را دنبال کنید – این همه درست است. من می دانم که معتقد است که کسی که سن من (۵۰ ساله) می تواند در مورد روند مدرسه کالج بیشتر از شما بداند. اما این دشوار نیست. اعتماد.

والدین

با کمد لباس جدید برای دانشجوی سال اول کالج خود نگران نباشید. او برای رعایت رشته های مدرسه کالج نیازمند چیزهای جدید است، اما ممکن است آنچه شما فکر می کنید نیست.

تربیت مد جدید کالج محبوب

۱ – SRAT U niform – عالی جفت سازی لباس، شلوار ورزش های ورزشی و یک تی شرت بزرگ است که شورت های شما را پوشش می دهد. این توهم را به شما می دهد که هیچ چیز تحت تی شرت شما وجود ندارد. کلاسیک

برادری = FRAT

محرومیت = SRAT

[منقوانینیازاختصاراترانمیگذارم،منفقطآنهارابهاشتراکمیگذارمتاشمابههماناندازهکهمنهستمناراحتباشید

۲ – پاتابه – به اندازه کافی گفت.

۳ – ارزش یک لباس ورزشی بزرگ را نادیده نگیرید – این می تواند بسیاری از گناهان را از شب قبل پوشش دهد و فقط در طول کلاس ساده است.

۴ – پیاده روی شرم لباس. # ۳ را در این لیست ببینید.

والدین، بهتر است که همه چیز را بدانید.

۵ – لباس بازی فوتبال شما برای بازی های فوتبال چیزی جدید می خواهید، مخصوصا اگر شما دانشجوی مدرسه SEC هستید. امیدوارم، شما نمیتوانید کفش های پاشنه بلند را به یک بازی فوتبال بپوشانید – به کفش های "هوکر" نیاز نداشته باشید یا یک پسر ناز را جذب کنید. شما از بازی لذت بیشتری خواهید برد.

نکته اضافی پاداش: کرم ضد آفتاب باید برای بازی های روزانه باشد.

۶ – بنتن بپوشید، نه شلاق زدن – اگر دامن شما فوق العاده کوتاه است، پوشیدن شورت برای به خاطر بهشت! اگر کسی وقتی شما خم شدید یا نشسته می تواند "افراد" شما را ببیند، یک شلاق زدن آن را قطع نمی کند. این مخصوصا برای بازی های فوتبال صادق است

۷ – از لغزش استفاده کنید – اگر شما نمیدانید لغزش چیست، گوگل دوست شما است. هیچ چیز بدتری از یک لباس پوشیدنی زیبا وجود ندارد (نگاه کنید به لباس رسمی و لباس رسمی کریسمس یکشنبه) و پس از آن شما می بینید شورت ناقص. من اهمیتی نمی دهم اگر شما یک اندازه ۰ هستید، خطوط تنته شما نشان داده می شود و یک لغزش به شما نگاه "پاک" را تحت لباس خود می دهد مگر اینکه شما می خواهید مردم بدانند که شورت های شما مناسب نیست.

۸ – لباس رسمی کلیسای کاتولیک – با تمام معنی، به کلیسا در کمترین برش خود، بالاترین دامن ممکن است (نامیده می شود لباس "هوکر"). سپس اطمینان حاصل کنید که شما با یک جفت کفش مشتاقانه پاشنه بلند گوه را جفت می کنید. (نگاه کنید به آیتم های اشاره به شورت و لغزش)

۹ – Uggs هنوز هم در آب و هوای سرد مد است. اگر شما Uggs واقعی ندارید، تقلا کردن آن ارزشمند خواهد بود. آنها ۴ سال عمر می کنند و واقعا راحت هستند.

۱۰ – کفش های شلوارک یا کفش نایک – هیچ جوراب هیچ وقت. Choco زمانی که آن را بخار و چسبنده در خارج. نایک در حال اجرا کفش در هر زمان سال است.

این لیست را در روحیه ای که در آن نوشته شده است، لذت ببرید! من لذت بردن از کار در یک دانشگاه و دانش آموزان هرگز سن نیست. آنها همیشه ۱۸ سال دارند و هر ساله رشد می کنند.

buy vpn

Source by Kathleen C Olivieri

نوشته Top 10 Trend ها در مورد مدرسه کالج مرسوم، برای دختران اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

Top 10 Trend ها در مورد مدرسه کالج مرسوم، برای دخترانTop 10 Trend ها در مورد مدرسه کالج مرسوم، برای دختران
vpn

کرایه کامپر

کلمات سفر کمپینگ واقعا می تواند چرخش سر خود را با هیجان. قبل از این که به این ماجراجویی عالیت بزنید موارد خاصی وجود دارد که باید به آن نگاه کنید. اولین جایی است که شما برای سفر کمپینگ خود می روید. مورد بعدی که به آن نگاه می کنید این است که از کجا اقامت در حالی که شما کمپینگ هستید. در حال حاضر شما می توانید انتخاب کنید که آن را بی روح در بیابان و یا شما می توانید در مورد امکانات اقامت در یک کرایه کرایه را ببینید.

به عنوان انواع مختلفی از اجاره کرایه کرایه در دسترس وجود دارد بهتر است اگر شما چک کنید این بیرون با نگاه کردن به این حقایق می توانید ببینید چه امکانات و خدماتی در دسترس است. شما باید اطمینان حاصل کنید که هزینه های این امکانات مختلف را ببینید. هنگامی که از طریق اقامت اجاره دهنده کرایه های مختلف نگاه می کنید، ممکن است بخواهید ببینید چه جزئیاتی از بروشورها و وب سایت های آنها ارائه می شود.

در حالی که پیدا کردن بهترین مکان برای اقامت مهم است، شما همچنین ممکن است بخواهید برای پیدا کردن نوع فعالیت هایی که می توانید در آن شرکت کنید. اینها بسته به محل کمپینگ که در آن قرار دارند متفاوت خواهد بود. مطمئن باشید که فعالیت های مورد علاقه خود را انتخاب می کنید. انتخاب فعالیت ها بخشی از دلایلی است که می تواند یک کرایه کریدور یک مکان عالی برای دیدن یک تعطیلات باشد.

برای بسیاری از افراد که در مکان های کمپینگ قرار دارند یا در نزدیکی آن مکان هستند، آماده بودن برای برای مدتی شکار کن. شما می توانید از این معضل اجتناب کنید اگر شما می توانید ببینید که چه نوع از امکانات اجاره کامیون به راحتی در دسترس است. این مشکل را می توان با دیدن اینکه آیا منطقه ای که در حال برنامه ریزی در کمپینگ هستید، دارای اطلاعاتی است که می توانید دریافت کنید. گاهی اوقات اینترنت همچنین اطلاعاتی در مورد مکان های کمپینگ که انواع مختلف اقامتی را برای بازدیدکنندگان دارند، اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهد.

اگر شما قصد دارید در یک تعطیلات کمپینگ چندان طولانی داشته باشید، باید درباره ی شرایط آب و هوایی فکر کنید روبرو شدن شما همچنین باید مکانی برای اقامت داشته باشید که اتاق کافی به اندازه کافی وجود دارد. به این ترتیب هنگامی که شما نیاز به در معرض آب و هوای نامطبوع دارید، هنوز هم راحت باشید.

همانطوریکه شما در مورد اجاره های کرایه ای متفاوت که در دسترس هستند، باید تصمیم بگیرید که چه ویژگی هایی برای تعطیلات شما لازم است. از آنجا که شما برای مدت زمان قابل توجهی از وقت خود در آنجا ماندید، اجاره کامیون به راحتی مجهز خواهد بود.

buy vpn

Source by Vlad Suski

نوشته کرایه کامپر اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

کرایه کامپرکرایه کامپر
vpn

 راه های آسان برای بهبود مسافت گشتاور شما

با تمرین عادت های خوب در جاده ها و جاده ها، با صرفه جویی در هزینه و کمک به محیط زیست کمک کنید. هنگام رانندگی، چند قاعده ساده را دنبال کنید، بهبود کارایی و صرفه جویی در هزینه را همزمان انجام دهید.

تعمیر و نگهداری خودرو

• اتومبیل خود را به خوبی حفظ کنید. یک فیلتر هوای کثیف، مسافت پیموده شده گاز را تا ۲۰ درصد کاهش می دهد. شاخه های جرقه که در حالت ضعیف هستند می توانند تا ۱۲ درصد از مسافت پیموده شده گاز خود را کاهش دهند.

• لاستیک را به ترتیب و به درستی پر می کند. لاستیک های تحت فشار مانند رانندگی با تنظیم ترمز پارک، کاهش مصرف سوخت ۲۵ درصد است. لاستیک های بیش از حد روغن نیز به کارایی سوخت کاهش می یابد. لاستیک های ناهموار، مصرف سوخت را تقریبا ۱۰ درصد کاهش می دهد. مشکلات تراز کردن باعث می شود که لاستیک ها به طور ناگهانی پوشانده شوند، و بیشتر مسافت پیموده شده گاز را کاهش می دهد. چرخش و تعادل لاستیک با توجه به کتابچه راهنمای کاربر ماشین.

فروش هوشمند

• در طول جالبترین روزهای روز، صبح یا عصر بخرید. گاز در این زمان چگال تر است، بنابراین شما می توانید گاز بیشتری برای پول خود دریافت کنید.

• مخزن خود را بالا نبرید. هنگامی که نازل به طور خودکار متوقف می شود، سوختن را متوقف کنید.

• سرپوش گاز را تکان دهید. کلاهک های آسیب دیده، سست و یا گم شده اجازه می دهد که بنزین از مخزن شما تبخیر شود.

• از پایین ترین سطح اکتان که توسط راهنمای صاحب شخصی توصیه می شود استفاده کنید.

• از درجه روغن توصیه شده توسط سازنده ماشین شما استفاده کنید. این مسافت پیموده شده گاز را تا دو درصد افزایش می دهد.

درایو هوشمند

• درایو با سرعت متوسط ​​و پایدار. سرعت آهسته و ترمز کردن بیش از فاصله های طولانی. این موثرترین اقدام برای کاهش هزینه های سوخت است. رانندگی تهاجمی با سرعت بالا، شتاب سریع و ترمز مکرر، گاز را مصرف می کند. رانندگی به طرز قابل توجهی و بهبود مسافت پیموده شده گاز در پنج درصد در شهر و تا ۲۲ درصد در بزرگراه.

• در هنگام بارگیری غیرفعال ترافیک و اجرای دستور العمل ها و تردد در حالت تردد را متوقف کنید. خاموش شدن موتور اگر بیش از ۳۰ ثانیه خاموش باشد. در حالت خاموش، از هر گالن گاز در ساعت استفاده می شود، خیلی بیشتر از راه اندازی مجدد ماشین. مراقب باشید از شروع و توقف بیش از حد از موتور به دلیل افزایش سایش به مکانیزم استارت.

• وظایف و رانندگی خود را سازماندهی کنید. اجتناب از اتلاف وقت و بنزین ردیابی مسیر خود را. در صورتی که امکان استفاده از سوخت وجود دارد، در صورت امکان راه های کامل و کامل را برای کار خود انتخاب کنید.

• فقط وسایل ضروری را در ماشین خود حمل کنید. هر ۱۰۰ پوند اضافی در تنه، مسافت پیموده شده گاز را تا دو درصد کاهش می دهد.

• بهبود جریان هوا در اطراف ماشین با حذف هر افزودنی که باعث کشیدن آن می شود، مانند قفسه های چمدان، قفسه های اسکی و قفسه های دوچرخه.

• در صورت امکان از چرخ دنده استفاده کنید و از کنترل کروز در بزرگراه استفاده کنید. این کمک می کند تا سرعت هماهنگ و صرفه جویی در پول گاز. مسافت پیموده شده در سرعت های بیش از ۶۰ مایل در ساعت کاهش می یابد.

• رانندگی با تهویه مطبوع یک عامل در صرفه جویی در گاز است، فرض کنید شما سیستم تهویه مطبوع خود را با پنجره باز نیست.

buy vpn

Source by Jennifer Hulbert

نوشته  راه های آسان برای بهبود مسافت گشتاور شما اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 راه های آسان برای بهبود مسافت گشتاور شما راه های آسان برای بهبود مسافت گشتاور شما
vpn

۸ دلیل برای اجتناب از ورزش شدید

افرادی که رویدادهای و دوره های ورزشی شدید را تبلیغ می کنند مانند چیزی هستند که شما می خواهید انجام دهید. ولز! اما این نیست! این همان چیزی نیست که یادگیری شطرنج یا تماشای یک فیلم خنثی را انجام نداده است.

به همین دلیل است:

۱٫ شما می توانید مجروح شوید یا بمیرید.

ممکن است بسیار متقاعد کننده باشد که میزان افرادی که در حوادث اتومبیل رانندگی می کنند بالاتر از نرخ کسانی است که از چتر چتر می میرند. اما مهم نیست که چه آمارهایی به شما نشان میدهند، حقیقت این است که شما در هنگام تمرینهای شدید، میمیرید یا حداقل میتوانید به طور جدی صدمه ببینید، شما می توانید بمیرید. این تمام وقت اتفاق می افتد.

و البته شما می دانید که کسانی که چنین کاری احمقانه ای انجام نمی دهند، برای همیشه زندگی می کنند.

۲٫ این به شما پول می دهد.

هر ورزش شدید نیاز به برخی تجهیزات دارد. برای برخی از ورزش ها مانند اسکیت بورد ارزان تر است، برای بعضی مانند غواصی آن گران تر است – اما بدون استثنای تمرین ورزش های شدید، به برخی از پول های دشوار تان خرج خواهد شد.

آیا فکر خوبی نیست که پول خود را صرف کنید در تی شرت با نام تجاری مد یا ابزارهای حرفه ای فناوری؟

۳٫ طول می کشد زمان.

اغلب از تمرین ورزش شدید نیاز به رفتن به مکان خاصی (آب، کوه، تپه) دارید. وقت آن رسیده است که به آنجا برسد، زمان برای تمرین نیاز دارد، زمان برای بازگشت به خانه، زمان نیاز دارد تا استراحت کند. گاهی اوقات ورزش شدید می تواند تمام وقت آزاد خود را اشغال کند.

آیا این غم انگیز نیست؟ شما می توانید از این زمان برای فعالیت های عالی مانند بازی های ویدئویی استفاده کنید.

۴٫ کار شما ممکن است رنج بکشد.

ورزش شدید نه تنها زمان خود را اشغال می کند بلکه مغز شما را نیز اشغال می کند. شما در مورد آن، در مورد زمان خوب، در مورد زمان خوب بعدی شما آن را انجام خواهد داد. این اغلب انگیزه در کار را می کاهد و باعث می شود تا تا پایان روز کاری صبر کنید.

بسیار کارآمد است، کارمند خوبی باشید، در زندگی حرفه ای کار کنید و حقوق و دستمزد پایدار خوب بگیرید!

۵٫ شما ممکن است در عشق بمانید.

دو راه ممکن است در عشق وجود داشته باشد: اول، ممکن است، و احتمالا، با عالقه ای که شما انجام می دهید، عاشق شوید. این خیلی بد است به دلیل دلیل ذکر شده است. دوم، شما ممکن است با برخی از شرکای خود، مربی یا مربی عاشق شوید.

وضعیت ناراحت کننده ای است، بهتر است که در منطقه راحتی خود باقی بمانید و از عاشق شدن با چیزهای دیوانه نباشید.

۶٫ شما در زمانی که نمیتوانید تمرین کنید، احساس بدی خواهید کرد.

هنگامی که شما در محل کار هستید، زمانی که از محل مناسب دور هستید، هنگامی که شما وقت و پولی ندارید، زمانی که آب و هوا خوب نیست … شما تمام وقت از دستش برمی آید .

زندگي بسيار دردناكتر از آني است كه شما هيچ چيزي را از دست ندهيد و هيچ چيز به دست نيايد؟ آيا اين چيزي نيست؟

۷٫ دوستان قدیمی شما فکر می کنند شما دیوانه هستید

من شرط می بندم که آنها خواهند شد. تصور کنید چگونه آنها به شما نگاه می کنند، زمانی که به آنها می گوئید که به حزب جمعه نمی پیوندید زیرا شما مجبور هستید او را سریعا برسانید و به اسکیت باز بروید. آنها فکر می کنند شما احمق هستید. بسیاری از آنها زمانی که شما را هیجان زده می شود خسته می شود به شما در مورد آخرین دستاوردهای خود در دوچرخه سواری در کوهستان بگویید. برخی از آنها حتی هنگامی که به عنوان یک نتیجه از ورزش شدید، احساس بدی می کنند.

و فقط یک لحظه فکر کنید که لحظه ای که آسیب می بینید. "من به شما گفتم، به شما گفتم!"

۸٫ شما علاقه مند به فعالیت های منظم خواهد شد

تمرین یک ورزش شدید، مغز شما را خیلی شبیه می کند که ممکن است متوقف شود که علاقه مند به برخی فعالیت های منظم که اکنون از آن لذت می برید. این فقط کار نیست شما متوقف خواهید شد به چیزهای جالب مانند تماشای نمایش تلویزیون، بازی های ویدئویی و حتی انجام آزمایش های خنده دار در فیس بوک علاقه مند شوید.

آیا می توانید این را تصور کنید؟ وحشتناک!

buy vpn

Source by Sandra De Charo

نوشته ۸ دلیل برای اجتناب از ورزش شدید اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

۸ دلیل برای اجتناب از ورزش شدید۸ دلیل برای اجتناب از ورزش شدید
vpn

 تنظیم یک بلوک یا دست هواپیما

تنظیم یک هواپیما بلوک است که اغلب یک عمل نادیده گرفته است. به این معنا بسیاری از دستگاه های خانگی، از جمله خود من در یک زمان، یک هواپیما بلوک خرید، آن را به خانه و شروع به استفاده از آن حق را از جعبه.

در حالی که برخی از مارک های آمده اند راه طولانی به سوی فروش محصول است که در واقع برای استفاده آماده است، هنوز هم وجود دارد پتانسیل برای به دست آوردن بسیار بیشتر از آن است.

برای بسیاری از دستگاه های خانگی، فرایند گرفتن یک هواپیما با نام تجاری جدید، و یا حتی یکی از مسن تر، و گذراندن چند ساعت در تنظیم آن به نظر می رسد اتلاف وقت است. من استفاده می شود به احساس می کنید که راه خودم. است که، تا من در نهایت در اطراف برای دادن آن را امتحان کردم. در این مرحله متوجه شدم که چقدر مهم است واقعا به گرفتن بیشتر از ابزار است.

یک هواپیما به درستی تنظیم خواهد از طریق چوب با سهولت قابل توجه سر خوردن. حتی برنامه ریزی پایان یک هیئت مدیره موفق خواهد بود. خاشاک از هواپیما های آینده به اندازه کافی خوب برای دیدن از طریق خواهد بود!

اولین گام در تنظیم هر هواپیما چک کردن "تنها" یا پایین هواپیما، برای صافی. این را می توان با یک صاف فولاد انجام می شود. ذخیره کردن آن را مورب در سراسر انحصاری و برای هر نور بین صاف و هواپیما است. توجه داشته باشید به هر چالهها. حالا آن را در سراسر دیگر گوشه مورب دراز و بررسی کنید که. باز هم، توجه داشته باشید از هر زمینه توخالی است. استفاده از تکنیک مشابه بررسی جلو به عقب صافی در هر دو طرف از تنها.

هدف در اینجا این برای تعیین اگر تنها مسطح مرده است. اگر نیست، و اغلب آن نمی باشد، شما & # 39 باید اول آن را صاف می شوند. این کمک می کند را به یک نشانگر سحر و جادو و رسم یک "X" از گوشه به گوشه، و یک مستطیل در اطراف لبه بیرونی از تنها.

با استفاده از یک تکه از ۳/۸ "شیشه ای، خیس آن را با برخی از ارواح مواد معدنی، و وضع برخی از مرطوب کاغذ سنباده / خشک در ارواح معدنی در it.The خواهد این مقاله تنگ به شیشه است. پایین نگه دارید. شن از مقاله است که چگونه بد پایین است تعیین می شود. من با کاغذ ۴۰۰ شن شروع می شود.

برگزاری هواپیما بصورتی پایدار و محکم در برابر کاغذ، مالیدن آن به جلو و عقب چند بار، و بررسی علائم شما جلب کرد در پایین. اگر بخش هایی از علائم از دست رفته، آن را نشان می دهد که در آن نقاط بالا هستند. ادامه سنباده تا زمانی که همه علائم را برداشته اند. این برای تلفن های موبایل سخت تر از آن واقع است.

هنگامی که شما تنها صاف، سوئیچ به ظریف ساندویچ و شروع فرایند پرداخت. با کار راه خود را از طریق بلغور مختلف کاغذ، رفتن ظریف و ظریف، پایین جلا تبدیل خواهد شد. من معمولا معدن را به یک پایان آینه. خبر خوب این است که یک بار این انجام شده است، بازگرداندن آن را به همان شرایط بعد تنها چند دقیقه طول بکشد.

بعد هم به همین فرایند را به ته صاف از تیغه آن است. باز هم آن را به یک پایان آینه رفتن را از طریق بلغور مختلف کاغذ را. همانطور که پیش از این تنها نیاز به یک بار انجام می شود، و یک لمس کوچک تا در شرایطی است.

با پشت جلا، مورب از تیغه خواهد حد عالی رساندن نیاز دارند. جست و خیز کردن خوبی برای برگزاری زاویه مناسب کمک خواهد کرد. این بیش از حد می خواهد به یک لبه جلا، با هیچ مته سوراخ کردن سمت چپ بر روی پشت. سوئیچینگ بین جلو و عقب در نهایت لبه سیم است که به تدریج خواهد شکست دور برگزار خواهد شد.

در حال حاضر شما می خواهید برای بررسی باز کردن در تنها، که در آن بیرون زده تیغه، و برای صافی تیک بزنید. شما ممکن است بخواهید برای اجرای یک فایل در این کار، فقط به پاک کردن آن کمی. اغلب آنها & # 39؛ خشن است. همان که برای تخت تیغه.

اپیلاسیون پایین تنها کمک خواهد کرد که حفاظت از فلز، و همچنین اجازه می دهد آن را به سر خوردن در سراسر چوب. پس از انجام، دوباره سوار هواپیما و تنظیم مربع تیغه به بدن، و مجموعه ای از عمق برای یک برش خوب.

شما & # 39؛ خواهید بود در تفاوت شگفت زده است که تیغه های برش از طریق چوب، و سطح حاصل از منطقه برنامه ریزی شده. آن ظاهر خواهد شد سوزانده شود، به عنوان آن را در نور glimer خواهد شد.

لمس گاه به گاه، تا در زمان بسیار کمی را، و تراشه پرواز از هواپیما را حفظ خواهد کرد.

buy vpn

Source by Lee Jesberger

نوشته  تنظیم یک بلوک یا دست هواپیما اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 تنظیم یک بلوک یا دست هواپیما تنظیم یک بلوک یا دست هواپیما
vpn

 خرید و نگه دارید: چگونه Profituate زیان سرمایه گذاری شما

کارتونی اخیر در روزنامه من دو بچه نشسته در نوار نشان داد. یکی می گوید به دیگری: "من از کارگزار من … چگونه برای تنوع بخشیدن زیان سرمایه گذاری من چیزی یاد بگیرید."

در حالی که این گیر من به عنوان خنده دار است، قطعا وجود دارد عنصری از حقیقت به آن توسط تعدادی از غم انگیز ایمیل و تماس های تلفنی من بیش از چند سال گذشته دریافت کرده اند قضاوت.

این خانه حتی بیشتر از آن توسط یک خواننده که با مخالفت قوی به یکی از مقالات من پاسخ آورده شد. من یک روش، رویکرد منظم به سرمایه گذاری در هیچ بار صندوق های متقابل حمایت کند. این نگه می دارد من در طول بازار و در حاشیه در طول رکود بازار سرمایه گذاری. این دقیقا این رویکرد بود که من و مشتریان من از بازار در ماه اکتبر، ۲۰۰۰ کردم و ما را در را به استفاده از آوریل، ۲۰۰۳ شکوفایی.

قضاوت از خواننده & # 39؛ ایمیل به نظر می رسد که او برای یک بانک بزرگ کار می کند و در مورد خرید و نگه دارید و به طور متوسط ​​دلار هزینه مصمم است. شاید آن & # 39؛ رویکرد او انتخاب کرده است ها و او دوست ندارد از شنیدن این که امپراتور پوشیده است بدون لباس. هیچ چیز شخصی، صادقانه، اما من آن را غیر قابل درک است که هر کسی، پس از بازار خرس و حوادث مالی اکثر مردم تجربه، می تواند حتی چنین نظریه در نظر بگیرید. نتایج به دست آمده فقط بیش از حد سیاه و سفید.

در اینجا سه ​​نقطه اصلی او عبارتند از:

  1. "هیچ راه عملی واقعی بدانند که آیا وجود دارد بازار در حال رفتن به بالا یا پایین و زمانی که دقیقا به سرمایه گذاری.
  2. "تنها راه منطقی برای یک سرمایه گذار را به پول است که از طریق خرید و رویکرد نگه دارید. این روش توسط وارن بافت استفاده می شود و او همواره بهترین با بازده سالانه به طور متوسط ​​از ۲۹٪ ضرب و شتم.
  3. "به طور متوسط ​​هزینه دلار کمک می کند تا به پرچین در برابر فراز و نشیب های بازار؛ علاوه بر این، باید شده است خرید کردن سهام در طول ۳ سال گذشته، هر چند من با تجاری خود را در در سال ۲۰۰۰٫ من نمی خواهید به شما توهین، اما به نظر من شانس بیش از شهود. "

به نظر میرسد که تنها چیزی که می توانم با او موافق است، به عنوان او می گوید، وجود دارد هیچ راه منطقی "می دانم" که آیا بازار در حال رفتن به بالا یا پایین است. با این حال، این بیانیه همچنین تأکید است که او با روند ردیابی روش ها و این ایده که یک نیاز ندارد "می دانم" و یا "پیش بینی" به منظور تصمیم گیری سرمایه گذاری سود آور آشنا نیست.

من & # 39؛ قبلا کنار هم قرار دادن کامپوزیت برای روند ردیابی شاخص من در ۸۰s و به طور پیوسته به من و مشتریان من نیز با گرفتن ما به داخل و خارج از بازارهای در به موقع خدمت کرده است.

خواننده به نقل از وارن بافت و # ۳۹؛ موفقیت است. مطمئنا، او افسانه ای است، اما به یاد داشته باشید که او بیشتر ثروت خود را در طول یکی از بزرگترین بازارهای گاو نر ساخته شده است. او احتمالا فراتر از خوب و بد در نظر گرفته. اما آنچه در مورد داستان های متعددی در مطبوعات در طول ۳ سال گذشته از تلفات سنگین او در کوکا کولا و دیگر سهام پایدار، توسط سرسختانه برگزاری به این موقعیت. هنگامی که شما به اندازه کافی پول سرمایه گذاری شده در طیف گسترده ای از منابع، شما را تبدیل تقریبا ضد گلوله. آیا شما در آن دسته جا داد؟

علاوه بر این، بوفه است منابع موجود است که مردم سرمایه گذاری سادگی آن را ندارد. و گفت که او موفق تنها به دلیل خرید خود است و رویکرد نگه دارید، و هر کس از این روش بیش از حد خواهد، ساده است و در تمام مسائل مربوط به عامل است.

نحوه بسیاری از غیر میلیونرهای سرمایه یدکی کافی برای حفظ خرید و نگه داشتن و خرید بیشتر در حالی که سهام نازل؟ چه مدت می تواند آنها را برای شکوفایی صبر کنید زمانی که منابع هزینه به طور متوسط ​​آنها شروع به نشان دادن سود؟ انجام محاسبات ریاضی! بله، بازار در نهایت تبدیل خواهد شد. اما آن را بازیابی به اندازه کافی به اندازه کافی سریع برای معکوس کردن ضرر و زیان خود را در زمان به شما را خوب انجام واقعی است؟ اگر شما & # 39؛ ۲۰، پس شاید. اگر شما & # 39؛ ۶۰، که می داند؟

من بی شماری ایمیل و تماس های تلفنی از افراد که گمراه شده توسط کارگزاران منجر شده است، برنامه ریزان مالی و دیگران با استفاده از دریافت کرده اند خرید وقوتهای اجیر نگه دارید و متوسط ​​هزینه دلاری. داستان از بازنشستگان نیاز به رفتن به کار فقط به خاطر اینکه کسی به آنها گفت که "بازار نمی توانید به هر پایین تر" یا فراوانند "اجازه دهید & # 39؛ متوسط ​​هزینه دلار."

و اما آخرین نقطه خود، زمانی که من سیگنال به پول نقد از در ۱۳ اکتبر ۲۰۰۰ داد، آن چیزی برای انجام با هم شانس یا شهود بود. من تا به حال هیچ سرنخی که چگونه خوب از پاسخ خواهد بود که؛ من به سادگی اجازه شاخص من راهنمای من. آنها به فروش اشاره کرد، ما در نظر گرفته، و سپس از طریق بر اساس تجربه ما به دنبال. ما درست به فلسفه ما برگزار می شود و احساسات ما، گمانه زنی، ترس یا طمع را از معادله نگهداری می شود. این رویکرد منظم چیزی است که من حمایت کند.

در این سال آن ما منجر به خرید به بازار در ۴/۲۹/۰۳٫ و تجزیه و تحلیل دقیق و ارزیابی من از طیف وسیعی از بودجه ما را به انتخاب برخی از بهترین. صندوق بالای من بودن تا برخی از ۵۰٪ است.

بنابراین، نمی شود بدبینانه، اما به من متوسط ​​هزینه دلاری فقط یک راه برای گسترش این درد بیش از یک مدت زمان طولانی تر و به ابر آشکار با این امید بازار نوبه خود در اطراف فردا است. پس از همه، آن را نمی توان هر پایین تر بروید. می توانید آن را؟

buy vpn

Source by

نوشته  خرید و نگه دارید: چگونه Profituate زیان سرمایه گذاری شما اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

 خرید و نگه دارید: چگونه Profituate زیان سرمایه گذاری شما خرید و نگه دارید: چگونه Profituate زیان سرمایه گذاری شما
vpn