بایگانی ماهیانه: فروردین ۱۳۹۶

چگونه به نگه داشتن فضای دیسک آزاد در ویندوز شما

سیستم های کامپیوتری ویندوز ماشین آلات قابل توجه می باشد که آن را به دفع روز به روز کار می آید اما پرواز در پماد تا نوبت به وضعیت هنگامی که سیستم شما اجرا از دیسک حافظه فضا. این دیسک کمبود فضای تواند اتفاق می افتد به دلایل مختلف که شامل اطلاعات به هم ریخته و درهم و برهم بر روی سیستم شما. فضای دیسک شما می تواند بسیاری از مشکلات را به سیستم شما می شود که آن را بیش اشغال شده است. شما می توانید گام های خاص برای مقابله با این وضعیت دنبال کنید. اجازه دهید بحث در چند مرحله به حفظ فضای دیسک سیستم شما رایگان از داده به هم ریخته و درهم و برهم

استفاده از یک ابزار پاکسازی دیسک: این یک ابزار موثر برای تمیز کردن هارد دیسک خود را به زحمت است. استفاده از این ابزار را به آزاد کردن فضای کافی بر روی سیستم خود را به آن را اجرا نرم و صاف. برای این کار:

· دکمه Start و اجرای "پاکسازی دیسک" را باز کنید و آن را از لیست انتخاب کنید

· وقتی از شما خواسته درایو شما می خواهید برای تمیز کردن و OK را فشار دهید را انتخاب کنید

· انتخاب جعبه چک به انتخاب انواع فایل های شما می خواهید به حذف و OK را فشار دهید.

· جعبه های قبلی ویندوز نصب و راه اندازی (بازدید کنندگان) انتخاب چک به حذف داده ها از هر نصب و راه اندازی های قبلی ویندوز.

· در حال حاضر تماس رفتن به کامپیوتر در فایل اکسپلورر و درایوی را که شما تمیز شده اند و بازخوانی را انتخاب کنید

برنامه های دسکتاپ حذف استفاده نمی کنید: از این ویژگی برای حذف تمام کسانی که برنامه ها و برنامه های شما دیگر نیازی یا استفاده کنید. برای حذف برنامه های دسکتاپ، به شروع> صفحه کنترل> برنامه ها> برنامه ها و ویژگی> حذف یک برنامه. وقتی از شما خواسته برنامه و یا برنامه های شما نمی خواهید را انتخاب کنید هر بیشتر.

برنامه های خاص شامل گزینه ای برای تغییر یا تعمیر خود برنامه علاوه بر حذف آن. برای تغییر یک برنامه، تغییر و یا گزینه Repair کلیک کنید

بایگانی و یا حذف فایل های غیر ضروری: فروشگاه سیستم شما تعداد زیادی از فایل های غیر ضروری و استفاده نشده و برنامه هایی که در طول زمان انباشته شده. این داده ها انباشته شامل فایل های موقت، فایل های داده های قدیمی، فایل های بلا استفاده و برنامه ها، فایل های تکراری و بسیاری دیگر داده های غیر ضروری. این داده ها نه تنها اشغال فضای هارد دیسک ارزشمند اما تاثیر آن بر سرعت سیستم و عملکرد. سعی کنید به حذف داده های غیر ضروری را از سیستم خود و یا گرفتن نسخه پشتیبان بر روی دیسک های خارجی

داده ها پشتیبان گیری در ابر: خدمات ابر ارائه طیف گسترده ای از گزینه ها برای گرفتن پشتیبان از اطلاعات مهم خود را در ابر سرور. به این ترتیب شما می توانید اطلاعات مهم خود را در این سرویس دهنده ذخیره و می توانید دسترسی و بازگرداندن آن در هر زمان در هر نقطه. با استفاده از این گزینه، شما می توانید برخی از فضای دیسک برای دیگر اطلاعات مهم یدکی

اضافه کردن ذخیره سازی بیشتر: این می آید به عنوان یک راه حل بلند مدت برای دیسک نگرانی فضایی خود را. سعی کنید برای گسترش ظرفیت ذخیره سازی دیسک سیستم خود را با استفاده درایوهای قابل جابجایی مانند کارت های SD، USB، دی وی دی، سی دی و غیره و یا سعی کنید SSD یا هارد دیسک بزرگتر است. از این رو می تواند اثبات کمی گرانتر به اعمال است.

پس از این مراحل ساده، شما می توانید یک راه حل برای بسیاری از دیسک نگرانی فضای خود را پیدا کنید. به این ترتیب شما نه تنها می تواند مقدار زیادی از فضای دیسک بازیابی اما آن را به سرعت سیستم و عملکرد خود را بهبود بخشد.

buy vpn

Source by Ankit Pareek

نوشته چگونه به نگه داشتن فضای دیسک آزاد در ویندوز شما اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

چگونه به نگه داشتن فضای دیسک آزاد در ویندوز شماچگونه به نگه داشتن فضای دیسک آزاد در ویندوز شما
vpn

Wardriving چیست و چگونه می تواند به شما جلوگیری از آن

تصور کنید که یک ماشین مجهز به چیزی بیش از یک کامپیوتر لپ تاپ، گیرنده GPS قابل حمل، و یک کارت شبکه بی سیم به آرامی از طریق محله خود را زدن. نامشخص به هر تماشاچیان، این است که هیچ وسیله نقلیه معمولی است. نه، آن را یک ماشین wardriving است. به عنوان ماشین زدن خانه گذشته و کسب و کار، کارت شبکه بی سیم (موجود در هر فروشگاه های لوازم الکترونیکی برای به عنوان کم ۲۵ $ ) اسکن برای هر نقاط دسترسی بی سیم. هر کس با یک شبکه بی سیم (و بسیاری وجود دارد) آسیب پذیر است. در کامپیوتر است که به دنبال آنچه یک SSID نامیده می شود. SSID نام شبکه بی سیم خود را است و آن را به طور مداوم توسط نقطه دسترسی خود را منتقل می شود، اجازه می دانید کامپیوتر از حضور آن است. wardriver با استفاده از نرم افزار هایی مانند Netstumbler (برای ویندوز) و یا Cismet (برای لینوکس) برای اسکن امواج رادیو و تلویزیون برای SSID ها. این برنامه می تواند نقاط دسترسی های مختلف در یک بار پیگیری و نظارت بر قدرت سیگنال است. این برنامه همچنین می توانید چک کنید در صورتی که شبکه رمزگذاری شده است. wardriver به طور کلی پیکربندی نرمافزار وی برای ورود هر سیگنال تکه تکه کردن قوی است. با استفاده از گیرنده GPS، مختصات سیگنال قوی ثبت خواهد شد. بعد از این درایو اولیه، wardriver می توانید به مکان های که ثبت شد بازگشت، و اتصال به نقطه دسترسی. هنگامی که به یک شبکه تکه تکه کردن متصل شود، wardriver می توانید دسترسی به اینترنت قربانی استفاده کنید، و همچنین می توانید کامپیوترهای موجود در شبکه را کشف کند. اگر فایل در حال در شبکه خصوصی کسی به اشتراک گذاشته، تمام آن اطلاعات حساس به wardriver است. علاوه بر این، یک بار در شبکه، wardriver می تواند ترافیک شبکه خر خر کردن و می توانید هر گونه اطلاعات از قبیل رمزهای عبور و شماره کارت اعتباری شما از ارسال به اینترنت مشاهده – حتی SSL داده ها امن. آسیب پذیری شبکه های بی سیم یک مشکل بزرگ است، و به عنوان خانواده بیشتر و بیشتر خرید فن آوری بی سیم، مشکل شبکه های نا امن افزایش می یابد. صدای ترسناک؟ خب این اتفاق می افتد هر روز، و آن را به یک متخصص را به جلو و خاموش. این کار به متخصص را برای محافظت در برابر هم، با این حال

مراحل شما می توانید برای محافظت در برابر wardrivers را:

تعدادی از مراحل بسیار ساده شما می توانید به محافظت از بی سیم خود را وجود دارد شبکه. برای بسیاری از این، شما

برای دسترسی به ابزار پیکربندی روتر خود را (بررسی کتابچه راهنمای شما در مورد چگونگی انجام این کار، شما به طور کلی نیاز به تایپ یک آدرس IP را در مرورگر خود مانند ۱۹۲٫۱۶۸٫۰٫۱ و یا ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱).

آیا SSID خود را منتشر نمی کنند. اگر شما به پخش SSID خود را، این اولین چیزی است که یک برنامه خواهد وانت و تشخیص دهد. اگر روتر را SSID خود را به پخش نشده پیکربندی، آن را به تشخیص دشوار خواهد بود (اما غیر ممکن نیست، برای برخی از نرم افزار می تواند ارتباطی بی سیم خر خر کردن، بنابراین اگر شما با استفاده از شبکه های بی سیم خود را، SSID می توان نشان داد). اگر شما به SSID خود را پخش نمی کند، اما می توان آن را حدس زده (مانند اگر شما با استفاده یک SSID پیش فرض)، پنهان کردن بی معنی است. با توجه به این، به یاد داشته باشید به تغییر SSID خود را از پیش فرض کارخانه. این یک روش ۱۰۰ درصد موثر برای ایمن سازی شبکه خود را، اما آن را به یک خط اول خوب دفاع است.

تغییر رمز عبور به طور پیش فرض. هنگامی که شما خرید یک روتر، رمز کارخانه ذخیره شده است. افراد با تجربه در کار با روتر مطمئن شوید کلمه عبور به طور پیش فرض برای روترهای متفاوتی (و را از روتر می توان با نرم افزار wardriver مانند netstumbler دیده می شود). این مهم است که شما روتر خود را امن با یک رمز عبور خوب است.

رمزگذاری ارتباطات بی سیم خود را. من می توانم اهمیت رمزنگاری ارتباطات بی سیم خود را به اندازه کافی استرس نیست. فعال کردن رمزگذاری و یک کلید را وارد کنید. اکثر روترهای تنها قادر به رمزگذاری WEP، اما اگر آنها اجازه، استفاده از رمزگذاری EAP، آن را امن تر از WEP. مانند پنهان کردن SSID خود، رمزگذاری ۱۰۰ درصد امن نیست. با توجه به زمان و اراده کافی، اگر کسی می خواهد به شما هدف قرار دادن و دسترسی به شبکه خود، رمزگذاری WEP می توان با استفاده از نرم افزار مانند AirSnort کنار.

فیلتر آدرس های MAC که مجاز به اتصال به روتر خود را. این مستلزم آن است که شما را وارد کنید تنظیمات روتر خود و ورودی آدرس MAC هر یک از کارت های بی سیم شما داشته باشد. با این کار دسترسی محدود به طوری که تنها کامپیوترهای خود را می توانید به روتر وصل کنید. شما باید برای به دست آوردن آدرس MAC (که آدرس شناسایی منحصر به فرد از یک کارت شبکه در قالب یک عدد هگزادسیمال ۱۲ رقمی). اگر کسی بوییدن ترافیک و تشخیص آدرس MAC یک کامپیوتر به صورت بی سیم با استفاده از شبکه شما، wardriver که می تواند آدرس تقلید و اتصال به روتر، اما این زمان.

اگر شما پیکربندی به اشتراک گذاری فایل بر روی کامپیوتر خود، مطمئن مطمئن شوید که آن رمز محافظت شده است. شما باید فایل ها بر روی کامپیوتر های شبکه خود را به اشتراک بگذارید مگر اینکه از آن نیاز به یک کاربر مورد تأیید برای دسترسی به. تنظیم حساب های کاربری مشابه در دستگاه های خود را به طوری که کامپیوتر شما می توانید فایل های به اشتراک بگذارید.

با این مراحل نسبتا ساده است، کاربران شبکه های بی سیم می توانید شبکه خود را از wardrivers امن. شبکه های بی سیم ذاتا ناامن، و این راهنمایی صرفا به شما کمک خواهد بیشتر ایمن سازی شبکه خود را. اگر کسی واقعا مصمم است برای به دست آوردن دسترسی به شبکه خود را، با توجه به زمان کافی، یک هکر خوب می تواند دسترسی دریافت کنید. این نکات را به wardriver متوسط ​​از دسترسی به شبکه خود را جلوگیری از، با این حال. اگر چه این روش ها اقدامات امنیتی قطعی نیست، آنها شبکه خود را از چیزی است که می توان در یک ماده از ثانیه هک تغییر خواهد کرد، به چیزی است که یک روز هکر مصمم را اگر نه هفته از کار، همه از آن باید انجام شود در حالی که در مجاورت نزدیک به شبکه خود را.

buy vpn

Source by

نوشته Wardriving چیست و چگونه می تواند به شما جلوگیری از آن اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

Wardriving چیست و چگونه می تواند به شما جلوگیری از آنWardriving چیست و چگونه می تواند به شما جلوگیری از آن
vpn

از ویژگی های کلیدی سیستم مدیریت پایگاه داده چه هستند؟

هر روز تقاضا برای یک سیستم مدیریت پایگاه داده خوب در حال افزایش است. واقعیت این است که این اطلاعات را در حال رشد است و در حال گسترش سریعتر از همیشه. و این را حس می کند – همه پرونده های قدیمی هنوز هم نیاز به ذخیره می شود و ذخیره شده، در حالی که رکورد جدید در حال اضافه و به روز رسانی روزانه. حتی شرکت هایی که پنج سال پیش هیچ استفاده برای یک سیستم مدیریت پایگاه داده را داشته و اکنون در تلاش است حتی دریافت یک دسته در ساده ترین اطلاعات، به عنوان آن را به مشتریان خود در ارتباط

همه سیستم های مدیریت پایگاه داده باید یک هدف در ذهن است. – – به اطلاعات شما را به آن را وارد کنید، و ذخیره آن به طور موثر. سپس، هنگامی که شما نیاز به دریافت این اطلاعات، شما می توانید آن را به سرعت و بدون هر گونه مشکل و یا سردرد دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، شما می خواهید از ویژگی های که قادر به دسترسی به تمام اطلاعات خود را در یک محل مرکزی منحصر به فرد. چه خوب است تمام اطلاعات خود را برای رفتن به آن است که اگر در مورد در سیستم های مختلف متفاوت پراکنده؟ اگر حسابداری بر روی یک کامپیوتر، موجودی خود را بر روی یک کامپیوتر دیگر، و اطلاعات خرید و فروش خود را در یک کامپیوتر سوم است، شما قادر نخواهد بود به تصمیم گیری ضربه محکم و ناگهانی لازم است که در دنیای کسب و کار مورد نیاز است.

یکی دیگر از ویژگی بسیاری از پایگاه داده سیستم های مدیریت است که به شما این توانایی را به تجزیه و تحلیل آماری و داده های پیچیده را، بنابراین شما می توانید تصمیم دقیق ترین با بیشترین سرعت ممکن را، از زمان پول در کسب و کار است.

علاوه بر ویژگی های آن ، یکی دیگر از ویژگی های خوب از سیستم مدیریت پایگاه داده توانایی خود را به امن ماندن است. این امر به ویژه، به عنوان آن را به بیمارستان مربوط. اکثر بیمارستان اطلاعات بسیار حساس در مورد بیماران خود، که می تواند آنها را در مشکلات قانونی قرار در صورتی که اطلاعات قابل دسترسی بود.

شما می خواهید مطمئن شوید که شما امنیتی مناسب در سیستم مدیریت پایگاه داده خود را، در غیر این صورت ممکن است اطلاعات شما در معرض خطر. هیچ کس نمی خواهد رقبای خود برای دریافت نگه دارید دریافت لیست مشتری خود را، و بیمارستان ها و روانپزشکان، در میان دیگران، وظیفه دارند برای حفظ اطلاعات خود را در مورد مشتریان خود محرمانه است.

امنیت را می توان در هر برنامه فردی که وجود دارد اجرا در یک سیستم مدیریت پایگاه داده، و یا می توان آن را بر روی سیستم خود تنظیم شده است. این بر چگونه بسیاری از کاربران دسترسی به سیستم بستگی دارد، و چگونه بسیاری از برنامه های کاربردی در حال اجرا هستند در آن سیستم.

در نتیجه، من به شما داده ام برخی از ویژگی های اساسی است که یک سیستم مدیریت پایگاه داده خوب را تشکیل می دهند.

buy vpn

Source by Steven P. Ross

نوشته از ویژگی های کلیدی سیستم مدیریت پایگاه داده چه هستند؟ اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

از ویژگی های کلیدی سیستم مدیریت پایگاه داده چه هستند؟از ویژگی های کلیدی سیستم مدیریت پایگاه داده چه هستند؟
vpn

کپی تکنسین مبانی

یک تکنسین دستگاه کپی چیست؟

تکنسین دستگاه کپی یک تکنسین است که تعمیرات دستگاه کپی است. که برای تلفن های موبایل به اندازه کافی آسان است. تکنسین تعمیرات دستگاه کپی. این صداها مثل یک ضرب المثل کمی مبتذل بسیار ساده اما آن را شامل بسیار است. اجازه می دهد که باز کردن و یا واقعا تعریف تکنسین مدت کپی. ویکیپدیا یک تعریف جالب است. تکنسین یک کارگر در یک زمینه فن آوری که مهارت در مهارت ها و تکنیک های مربوط است، با درک نسبتا عملی از اصول نظری است. تکنسین های با تجربه در یک دامنه ابزار خاص به طور معمول دارای فهم حد وسط تئوری و مهارت متخصص در روش. به این ترتیب، تکنسین ها به طور کلی بسیار بهتر در روش در مقایسه با شخص غیر روحانی متوسط ​​و حرفه ای حتی به طور کلی در زمینه فن آوری متبحر است. "

تکنسین کپی نیز اغلب به عنوان مهندسین نامیده می شود. در اینجا یک تعریف خوب کار است که مدت یک مهندس زمینه حرفه ای که در سایت های کار به غیر از دفتر شرکت اصلی و یا دفتر مرکزی کار می کند. این شخص اغلب خدمات مشتریان در خانه و یا کسب و کار خود. او ممکن در زمینه های مختلف کار می کنند، و می تواند مسئول نصب سخت افزار، تعمیر و نگهداری دستگاه، و یا تعمیر و نگهداری و تعمیر محصولات در حال حاضر نصب شده است.

تخصص در زمینه خدمات، از جمله آشنایی قوی با محصول، خلاقیت، و توانایی های حل مسئله مهارت های همه خوب هستند برای یک مهندس میدان به توسعه است. از آنجا که مهندسین معمولا کار به طور مستقیم با مشتریان، آن را می تواند مفید باشد به مهارت های ارتباطی قوی و همچنین. خوب مهارت های حرکتی خوب و مهارت و چابکی اغلب مورد نیاز است. حالا معنی اون چیه؟ این بدان معنی است که این. متوسط ​​تکنسین دستگاه کپی می تواند به عنوان یکی از داشتن دانش عملی اصول نظری در نظر گرفته. این به این معنی است که که در آن به عنوان یک فرد به طور متوسط ​​می توان گفت که یک مشکل با دستگاه کپی وجود دارد. تکنسین دستگاه کپی می تواند مشکل را تعریف کنیم. این همچنین بدان معنی که اگر یک مهندس می توانید موقعیت مکانی مشکل تعریف سپس تکنسین دستگاه کپی می تواند آن را برطرف.

چه مهارت مورد نیاز به یک تکنسین دستگاه کپی؟

اگر به دبیرستان و خواندن این اجازه می دهد تا پس از آن معامله با نقطه شروع از آنچه شما به عنوان یک تکنسین کمک خواهد کرد. تکنسین های کپی حل کننده پازل بزرگ است. این به این معنی هر یا اسباب بازی که شامل حل پازل کمک بزرگی در توسعه فرایندهای ذهنی لازم برای حل مشکلات دستگاه کپی است. پازل مانند سودوکو، جست و خیز کردن پازل، پازل rubics را دید و به مانند آموزش خوبی برای از techs کپی. بازی های ویدئویی نیز آموزش های خوبی هستند. اگر RTS آن … این به شما می آموزد پردازش … اگر آن را یک SRPG … این می آموزد مدیریت منابع است. اگر یک سیم کارت خود را … این به شما می آموزد روابط … آن نیز خوب می شود مکانیکی تمایل. این بدان معناست که شما فردی که ترجیح می دهند که رفع مشکل کامپیوتر از پرداخت به آن را انجام داده و یا طبخ یک وعده غذایی به جای خرید آن هستند.

در حال حاضر چه نوع درجه مورد نیاز است. به هیچ صادق واقعا اما اکثر شرکت به دنبال یک A +. یک A + بدان معنی است که شما را در درک چگونه کامپیوتر کار می کنند و شما به اندازه کافی با آنها است که شما یک آزمون استاندارد صنعت است که آن را ثابت می گرفته اند آشنا هستند. نیز وجود دارد PDI CompTIA و از + این را آموزش کپی اساسی مستقیم است که می گوید شما از اصول است. آن نیز خوب اگر شما پس زمینه شبکه می باشد. صدور گواهینامه + CompTIA و N نیز چیزی خوب به باشد. با توجه به در گواهی نامه خدمات و دوره های آموزشی از تولید کننده، این به طور کلی توسط فروشنده که شما را استخدام ارائه شده است. اگر شما به اندازه کافی از این پس از آن شما به طور کلی در آنچه شما انجام بسیار ماهر و واقعا می تواند در سواحل اطراف از کاری به کاری اما با هر چیز دیگری مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود.

آموزش تئوری کپی اساسی است.

اگر شما یک دستگاه فکس قدیمی و سپس شما باید به اندازه کافی به یادگیری کپی اساسی و تئوری چاپگر و عیب یابی. چرا؟ خب اکثر فکس همراه با کپی و چاپ قابلیت های اساسی و یک راه ارزان خود را به یاد بگیرند.

 • ۱٫ اجازه می دهد تا معامله با مسیر کاغذ.
 • کاغذ از سینی تغذیه و یا بخش ورودی
 • سپس آن را با درام که در آن یک تصویر را دریافت و سپس آن را به Fuser که در آن است که تصویر در سوخته می رود سفر. این مقاله پس از آن خارج می شود کپی شده است و توسط کاربر نهایی را برداشت.
 • اجازه می دهد تا بگویم این است که کاغذ گیر وجود دارد.
 • مرحله مشت خود را برای پیدا کردن که در آن مقاله متوقف می کند.
 • یک بار شما می دانید که پس از آن شما باید برای دیدن اگر آن که توسط یک گیره کاغذ … بخشی از دست دادن و یا تماس با غلتکی ضعیف یا یک یک چرخ دنده شکسته مسدود شده است.
 • بعدی اجازه می دهد تا معامله با مشکلات تصویر
 • به طور کلی فکس طول می کشد یک عکس از تصویر و سپس تبدیل می شود که تصویر را به سیگنال های الکترونیکی و سپس آنها را به شاخه های بیش به درام که در آن تغییرات از مجموعه ای از سیگنال های الکترونیکی به یک متن و تصاویر بر روی کاغذ است.

بیایید شروع با خطوط در نسخه …

 • انجام چاپ داخلی مانند گزارش متر یا یک گزارش وضعیت. پس از انجام یک کار کپی. اگر شما خطوط در نسخه اما نه چاپ پس از آن بخشی که طول می کشد تصویر بد یا احتمالا کثیف است را مشاهده کنید. اگر خطوط در چاپ اما نه نسخه وجود دارد و سپس مسئله است با اصلی و یا یک مشکل حافظه داخلی وجود دارد. اگر خطوط در هر دو وجود دارد و سپس شما ممکن است یک دوربین کثیف و یا لیزر و یا فیوزینگ
 • است.

 • اگر فکس سرو صدای سنگ زنی یک چرخ دنده ی شکسته یا ترک خورده است. اگر فکس در حال گردش است نه پس از آن خروجی آن متصل به … اگر هنوز هم فکس تبدیل نمی کند در پس از آن کابل برق با تداوم آزمون تست بررسی سوئیچ. اگر هنوز هم نمی چرخد ​​در پس از آن تست منبع تغذیه … اگر هنوز هم نمی چرخد ​​در پس از آن به کتابچه رفتن
 • اگر راهنمای مفید پس از بررسی خط سرویس تولید
 • اگر خط سرویس تولید نمی مفید پس از آن چک انجمن فن آوری
 • اگر انجمن تکنولوژی مفید نیست پس از آن گوگل مشکل است.
 • اگر قطعات شکسته بررسی قطعات دستی و سفارش.
 • اگر قادر به پیدا کردن قطعات پس از آن گوگل بخش و نظم است.

buy vpn

Source by Norman Davis

نوشته کپی تکنسین مبانی اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

کپی تکنسین مبانیکپی تکنسین مبانی
vpn

عمر طولانی برای SWIVEL SWEEPER باتری

باتری SWIVEL SWEEPER قابل شارژ باتری ۷٫۲ ولت نیکل متال هایبرید است. این می تواند برق را نگه دارید جارو به مدت ۴۵ دقیقه و می تواند برای دو تا سه سال استفاده می شود. اما توانایی بهینه از باتری و تجهیزات تنها می توان متوجه شد که ماهیت آن به طور کامل شناخته بنابراین به عنوان به مراقبت مناسب برای و مدیریت آن است. برای نمونه، باید فرآیند شارژ مناسب در میان تعمیر و نگهداری و ذخیره سازی مناسب را مشاهده کند.

همانطور که در کتابچه راهنمای کارخانه سازنده ارائه شده در هر مجموعه ای از ماشین تمیز کردن مشخص، شارژر باطری باید در یک پریز برق استاندارد ایالات متحده متصل می شوند ( UL / uCL- 120V AC 60Hz قدرت یا TUV / UK0 220-240V AC 50 / 60Hz قدرت). فلش نشان داده شده در شارژر باید با فلش نشان داده شده در باتری قابل شارژ است که پس از آن در پایین شارژر قرار تراز وسط قرار دارد. در مقابل شارژر باتری نور قرمز تبدیل می شود که در تاریخ به عنوان شارژ شروع می شود. این نیز خاموش اگر باتری در حال حاضر پر شده است.

همچنین در مواد دستورالعمل نشان داد دیگر یادآوری شارژ. اولین شارژ باتری تازه خریداری شده باید تنها هشت ساعت است. هیجان مالک جدید باید به shortcutting توسعه شارژ شود. بی صبری کاربر نیست باید ترک شارژ باتری برای بیش از هشت ساعت می شود. طول موفقیت اتهامات ممکن است بسته به مقدار از اتهام است که استفاده می شود تا متفاوت است. باتری، با این حال، باید امتیوی از شارژر به عنوان به زودی به عنوان آن را به اتمام شارژ می شود. باید ترک نمی شود متصل کردن شارژر برای بیش از ۲۴ ساعت. ساخته شده در نور قرمز می دلالت اگر باتری است که هنوز هم شارژ، دنبال آن است.

اکثریت مردم با استفاده از دستگاه با باتری کار می سرزنش نارسایی باتری به اصطلاح "حافظه" اعتقاد بر این است که وقتی او را به طور کامل شارژ باتری را قبل از شارژ آن را مصرف نمی کند، باتری را "حفظ" ولتاژ خروجی کمی کمتر. اما با تکنولوژی مدرن، مانند مفهوم به ندرت تحقق. آنچه اتفاق میافتد تبلور صفحه است. باتری از دست می دهد ظرفیت اصلی خود و با استفاده از انرژی با سرعت بیشتری. این به دلیل استفاده نامنظم از دستگاه های که اتهامات به طور کامل تخلیه نمی اتفاق می افتد. باتری هایی که شارژ چپ حتی پس از به طور کامل به دست آوردن نیز از این رنج می برند. کردن بیش از حد آسیب باتری، کاهش می دهد عملکرد خود و زندگی خود را کوتاه.

برای لغو این، کاربر باید باتری را به طور کامل قبل از شارژ آن خالی. این باید برای سه بار تکرار می شود. اتهامات پس از آن می تواند کم عمق اما باید عمیقا چرخه دوباره پس از حدود ۲۵ به اتهام کم عمق است. شارژ بیش از حد نیز باید اجتناب شود.

همچنین مطمئن شوید که به استفاده از تنها شارژر و دیگر آنهایی که جایگزین. باتری را در هنگام تمیز کردن سینی خاک و دستگاه خود به خود. روشن کردن ابزار خاموش هنگامی که جدا از هر یک از اجزاء آن و رسیدگی به شارژر و باتری با دست خشک است. باتری نیز باید از هر گونه آلودگی رفتگر ممکن است جمع شده اند تمیز شود. همچنین باید از ماشین زمانی که استفاده نمی جدا شود و ذخیره در یک جای خشک و خنک و به دور از دسترس کودکان.

buy vpn

Source by Pudit Sitthichock

نوشته عمر طولانی برای SWIVEL SWEEPER باتری اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

عمر طولانی برای SWIVEL SWEEPER باتریعمر طولانی برای SWIVEL SWEEPER باتری
vpn

مزایا و معایب تصاویر وکتور

تصاویر برداری ریاضی تعریف، بر اساس خصوصیات هندسی خود را. به طور دقیق، یک تصویر بردار توسط مجموعه ای از شکلهای هندسی اولیه هندسی که توصیف نقاط، خطوط، منحنی ها، و چند ضلعی که ما می توانیم رنگ ها و سایه نسبت است. آنها اساسا متفاوت از تصاویر شطرنجی، که به عنوان شبکه ای از پیکسل درستی رنگی توصیف می شود.

شرح

۱٫ در اغلب موارد، تصاویر وکتور فضای دیسک کمتر از یک بیت مپ است. آنها اغلب توسط رنگ های مسطح یا شیب ساده تشکیل چرا که آنها بسیاری از فضای دیسک نیاز ندارد. کمتر اطلاعات برای ایجاد تصویر، کوچکتر اندازه فایل است. بنابراین، آنها ترجیح بیشتری در مقایسه با سایر تصاویر داده می شود.

۲٫ تصاویر وکتور را با کیفیت از دست دادن نیست زمانی که آنها کوچک هستند. در اصل، یک تصویر بردار را می توان به طور نامحدود کوچک. در مورد تصاویر ماتریس، یک نقطه رسیده است که در آن آشکار است که تصویر از پیکسل تشکیل شده است. بنابراین، کیفیت تصاویر وکتور نسبت به دیگر اشکال از تصاویر است.

۳٫ آنها را می توان به راحتی ذخیره و اصلاح شده در آینده است. بهترین بخش این است که، روند اصلاح بسیار ساده است و همچنین. انواع تغییرات را می توان به راحتی و بدون هیچ مشکلی اداره می شود. حتی اگر یک فایل اصلاح شده است، فایل حاصل کند مقدار زیادی از فضای اشغال نمی کند. این دلیل دیگری که چرا آنها در صنایع استفاده می شود.

۴٫ روند ایجاد آنها را بسیار ساده است و همچنین. در واقع، با استفاده از نقشه های ساده ما می توانیم تصاویر وکتور پیچیده بدون بسیاری از دشواری دریافت کنید. برنامه های ساده و کاربر پسند مانند ماکرومدیا Freehand و Corel قرعه کشی و Adobe Illustrator می تواند برای ایجاد نقاشی های ساده، که می تواند به تصاویر برداری تبدیل استفاده می شود.

معایب

۱٫ آنها به طور کلی مناسب برای رمزگذاری تصاویر و یا فیلم های گرفته شده در "دنیای واقعی" نیست (برای مثال – عکس از طبیعت)، اگر چه برخی از فرمت های پشتیبانی یک ترکیب مخلوط. تقریبا تمام دیجیتال تصاویر دوربین های فروشگاه در بیت مپ است.

۲٫ داده های مورد استفاده برای توصیف آنها باید توسط یک ماشین قدرتمند پردازش می شود، به عنوان مثال کامپیوتر باید به اندازه کافی قدرتمند برای انجام محاسبات لازم برای تشکیل تصویر نهایی است. اگر حجم داده ها بالا است که ممکن است کم کردن سرعت ارائه تصویر در صفحه، حتی زمانی که کار با فایل های کوچک است.

۳٫ نقطه ضعف دیگر این است که، حتی اشتباهات طراحی های کوچک اغلب قابل مشاهده است، زمانی که تصاویر به حد معینی بزرگ شده است. چنین حادثه ای می توانید کیفیت تصاویر تاثیر می گذارد، به خصوص زمانی که آنها در زمینه انیمیشن استفاده می شود.

با وجود این واقعیت است که تصاویر برداری چند معایب، آنها را به یک طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی و در اجرا زمینه های گرافیک کامپیوتری، معماری و مهندسی و غیره.

buy vpn

Source by Navid Ahmed

نوشته مزایا و معایب تصاویر وکتور اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

مزایا و معایب تصاویر وکتورمزایا و معایب تصاویر وکتور
vpn

اضافه کردن یک لیست کنترل دسترسی فای

است یک لیست کنترل دسترسی (ACL)؟ لیست کنترل دسترسی یک لیست، ذخیره شده بر روی یک روتر شبکه، دستگاههای مجاز در یک شبکه است. این لیست تعیین می کند که دستگاه های مجاز به اتصال به شبکه و دستگاه های مجاز نمی باشد. با استفاده از چنین یک لیست، یک مدیر فای (یا کاربران خانگی) می توانید دسترسی غیر مجاز به شبکه خود را مسدود کنید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] لیست های کنترل دسترسی را با استفاده از یک روتر بی سیم پیکربندی شده است. دستگاه هاب شبکه کار نخواهد کرد. شبکه هاب اجازه می دهد تا تمام ترافیک به تصویب هر دو روش؛ آن را از هیچ ترافیک فیلتر نیست. ترافیک فیلتر روتر، شما می توانید ترافیک در هر دو جهت و یا دوباره مسیر ترافیک را مسدود کند. یک روتر می تواند یک روتر عمومی (یعنی NETGEAR، ادوات) از هر فروشگاه الکترونیک، یک روتر پیشرفته (به عنوان مثال روتر سیسکو) و یا یک سرور / ایستگاه کاری پیکربندی به عنوان یک روتر. یک روتر ذخیره اطلاعات در لیگ قهرمانان آسیا و بر اساس آن اطلاعات، هدایت ترافیک در داخل و خارج از شبکه.

این ضربه روی صفحه نمایش نشان می دهد که لیست کنترل دسترسی از یک روتر NetGear استفاده. این لیست یک دستگاه ذکر شده است. اگر لیست دسترسی تبدیل شده بود، تنها در این دستگاه می تواند شبکه های بی سیم دسترسی داشته باشید. شما می توانید یک ACL بر روی روتر ساخت و انتخاب فیلتر دسترسی به پیاده سازی نیست، اما اگر شما صرف زمان برای ساخت لیست، و همچنین ممکن از آن استفاده کنید. دستگاه های امروز، که می تواند از یک شبکه WiFi از چند سال پیش دسترسی وجود دارد. چنین دستگاه تلفن های هوشمند، بازی سیستم، لپ تاپ، تبلت، و غیره

اکثر روترهای از پیش تنظیم شده برای پخش SSID خود را (نام شبکه WiFi خود را) و اجازه می دهد تا از ترافیک برای اتصال می باشد. بیشترین کاربران در حال حاضر با تامین امنیت شبکه های وای فای خود را با اضافه کردن یک رمز عبور دسترسی به شبکه آشنا. این کمک می کند تا امنیت شبکه خود اما ممکن است که برخی از هکرها می تواند رمز عبور شبکه خود را پیدا کنید. اضافه کردن یک لیست کنترل دسترسی کمک خواهد کرد برای کاهش بیشتر دسترسی های غیر مجاز با اضافه کردن یک لایه دوم از دفاع. دسترسی به لیست ذخیره آدرس MAC دستگاه. اگر کامپیوتر تلاش برای دسترسی به شبکه در این فهرست ذکر شده نیست، آنها اجازه داده نخواهد شد برای دسترسی به شبکه. وجود دارد برخی از هکرها که قادر به سلام جک یک آدرس MAC معتبر، به طوری که هر ۱۰۰٪ سیستم با امنیت وجود ندارد، اما برخی از امنیت بهتر از هیچ است در همه. یکی اقدام امنیتی اضافی ما می تواند (پس از اجرای ACL) اضافه کنید، می شود برای غیر فعال کردن پخش SSID. این برخی از مشکلات با برخی از دستگاه های WIFI به طور خودکار پیوستن به شبکه WiFi شود، اما ارزش آن امنیت.

بررسی دستی روتر خاص خود را برای راه درست به پیکربندی روتر خاص خود را. ما پخش SSID در پست های آینده مورد بحث، عضویت در وبلاگ برای هشدار در پست های آینده.

buy vpn

Source by Jermain Gordon

نوشته اضافه کردن یک لیست کنترل دسترسی فای اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

اضافه کردن یک لیست کنترل دسترسی فایاضافه کردن یک لیست کنترل دسترسی فای
vpn

IPv4 و IPv6 را در مقابل (مزایا و معایب)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ما می توانیم رشد سریع کاربران اینترنت در چند سال گذشته را ببینید و این افزایش نیز با چالش برای گروه مدیریت اینترنت، دارندگان سهام و ارائه دهندگان خدمات ایجاد کنید. روز به روز از زیرساخت اینترنت در حال گسترش است و ما حتی می توانید در روستاها و مناطق دور افتاده لذت بردن از خدمات از اینترنت. افزایش استفاده از دستگاه های نیز آنلاین را افزایش دهد. در شروع پروتکل اینترنت پرداختن (یک آی پی خاص پرداختن برای هر نهاد آنلاین) در ۳۲ بیتی طراحی شده است و این طرح نسخه IP به نام IPv4.IPv4 پرداختن مثل ۲۰۳٫۱۲۸٫۰۷۶٫۰۰۱٫ اعشار استفاده می شود تا آدرس IPv4 برای انسان خوش طعم تر و یک آدرس ۳۲ بیتی ۴ اعداد اعشاری هم جدا شده توسط نقطه (.) شخصیت تبدیل می شود. اگر ما این مقادیر اعشاری محاسبه و ما می توانیم تعداد کل دستگاه می تواند شرکت در این پروتکل (۲۵۶x256x256x256) = اجازه می دهد تا برای ۴۲۹۴۹۶۷۲۹۶ آدرس. آن است حدود ۴ میلیارد آدرس ها و در روزهای اولیه از اینترنت هیچ کس نمی تواند فکر می کنم، ۴ میلیارد اسلات کامل خواهد بود. در اینجا ما باید برخی از معایب IPv4 را مورد بحث به عنوان ما را دیده اند پرداختن به مشکل قابلیت و پس از آن ما باید از طریق راه حل که جایگزین IPv4 و ساختار آدرس دهی را به طرح آدرس جدید خواهد رفت. ما باید از طریق برخی از معایب IPv4 و ویژگی های جدید از IPv6 است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] رشد سریع اینترنت و خستگی از آدرس دهی IPv4 [19،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] IPv4 و اجازه می دهد تا برای ۴۲۹۴۹۶۷۲۹۶ آدرس که است حدود ۴ میلیارد و تخصیص IP محدود آدرس های IP عمومی به چند صد میلیون نفر است. علت این شرکت محدودیت با استفاده از NAT (آدرس شبکه مترجم) به نقشه های IP عمومی تنها به چند آدرس های IP خصوصی. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] امنیت IPv4 را در IP سطح [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هنگامی که ما در برقراری ارتباط متوسط ​​عمومی ما نیاز به رمز در آوردن داده برای حفظ امنیت و حریم خصوصی. پس از یک گذر زمان ما در حال حاضر امنیت را برای IPv4 بسته. این امنیت به عنوان امنیت پروتکل اینترنت یا از IPSec می داند اما این یک اختیاری برای IPv4 است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] ستون فقرات اینترنت حفظ جداول مسیریابی بزرگ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در شبکه IPv4 تخصیص شناسه بسیار حیاتی است و در حال حاضر بیش از ۸۷،۰۰۰ مسیرهای در جداول مسیریابی روتر از اینترنت ستون فقرات امروز. زیرساخت مسیریابی در مسیریابی مسطح و سلسله مراتبی است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] کیفیت نگرانی خدمات در IPv4 [19،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در حال حاضر کاربران روز اینترنت تنها با مرور و جستجو داده ها محدود نمی شود. کاربران در حال حاضر به خوبی از متن و چت صوتی و تصویری و ویدئو کنفرانس و کتابخانه های ویدئویی آنلاین آگاه هستند. این نوع از ارتباطات نیاز به زمان واقعی انتقال داده برای کیفیت خدمات. به طور معمول برای این نوع از خدمات ما استفاده از UDP (پروتکل داده گرم) و یا TCP (پروتکل کنترل انتقال) درست .IPv4 TOS قابلیت های محدود است و در طول زمان، مجددا تعریف شده و به صورت محلی تفسیر شده است. علاوه بر این، شناسایی محموله که با استفاده از یک پورت TCP و یا UDP امکان پذیر نیست زمانی که بار مفید بسته های IPv4 رمزگذاری شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] IPv6 را [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] همانطور که مشاهده می ما به برخی از مشکلات اساسی در عمل از IPv4 در حال حاضر ما به برخی از ویژگی های جدید از IPv6 را بررسی کنید. در اینجا من می خواهم به توصیف برخی از ویژگی های اساسی از IPv6 است. استقرار IPv6 را یک چالش بزرگ برای گروه مدیریت اینترنت، دارندگان سهام و ارائه دهندگان خدمات است. آن را دشوار است اما غیرممکن نیست. ما می توانیم از مزایای IPv6 را در اینجا ببینید. بزرگترین جهش ارتقاء از IPv4 به IPv6 32 بیتی ۱۲۸ بیتی. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] فرمت های IPv6 سربرگ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هدر جدید طراحی شده است برای به حداقل رساندن سربار هدر. با حرکت هر دو زمینه غیرضروری و اختیاری به هدر پسوند است که پس از هدر IPv6 قرار داده است. هدر IPv6 است موثر تر در روترهای متوسط ​​پردازش و است که به تولید بهره وری. IPv6 است ۴ ساعت بزرگتر از IPv4 و اندازه هدر خود را دو برابر نسبت به نسخه های قدیمی تر. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] IPv6 را بزرگ فضای آدرس [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در IPv6 مبدا و مقصد آدرس بر ۱۲۸ بیتی بر اساس . ۱۲۸ بیت آدرس می توانید بیش از ۳٫۴ X 1038 ترکیب ممکن را تولید کند. در حال حاضر می توان گفت این به اندازه کافی است، اما کسی که در مورد آینده می دانند ممکن است آن را نیز به همین مشکل مانند IPv4 و پس از چند دهه روبرو هستند. ۱۲۸ بیت آدرس ما اجازه می دهد سطوح مختلف از زیر تور و تخصیص آدرس. بنابراین می توان گفت که ما مقدار زیادی از آدرس برای استفاده در آینده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آدرس دهی و مسیریابی بهره وری زیرساخت در IPv6 [19،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] IPv6 را طراحی شده برای ایجاد کارآمد، سلسله مراتبی، و خلاصه زیرساخت مسیریابی قادر است که بر روی وقوع مشترک سطوح مختلف از سرویس دهنده اینترنت است. این کاهش اندازه جدول مسیریابی از روترهای ستون فقرات. که است که می توانید از تجربه اینترنت کارآمد شود.

ویژگی های امنیتی در حال حاضر ساخته شده است در

IPv6 با طراحی برای حمایت از IPsec را شده (AH و پشتیبانی هدر ESP مورد نیاز) نیز پشتیبانی از نسخه تحرک موبایل IPv6 است. از IPSec بر اساس دو نوع هدر گسترش و یک پروتکل به مذاکره تنظیمات امنیتی. سرآیند احراز هویت (AH) تمامیت داده ها، ورود و خروج داده ها و حفاظت از پخش برای تمام بسته های IPv6 را فراهم می کند. آن است توسعه دهندگان فرم بهتر که ویژگی های امنیتی در توسعه IPv6 در ساخته شده است و نه ما در پیچ بعد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] کیفیت سرویس (QoS) از IPv6 [19،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] همانطور که در حال حاضر در مورد UDP و TCP پروتکل برای جریان و سایر خدمات چند رسانه ای در اینترنت دیده می شود. باعث می شود که استفاده از این خدمات افزایش روز به روز از IPv6 یک میدان جریان در هدر آن است که اداره بهتر و ویژه ای برای بسته از منبع به مقصد. ترافیک داده در هدر IPv6 شناسایی، پشتیبانی از QoS را می توان به دست آورد حتی زمانی که محموله بسته با IPSec و ESP رمزگذاری شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

buy vpn

Source by Syed Noman Aftab

نوشته IPv4 و IPv6 را در مقابل (مزایا و معایب) اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

IPv4 و IPv6 را در مقابل (مزایا و معایب)IPv4 و IPv6 را در مقابل (مزایا و معایب)
vpn

مراقب باشید از کلاهبرداری هم اتاقی

اگر شما به دنبال برای یک هم اتاقی و تبلیغات شما بر روی لیست هم اتاقی قرار داده شده، بدون در نظر گرفتن یا نه آن لیست رایگان و یا پرداخت می شود، شانس شما خواهد پاسخ از کسی که ادعا می کند که آنها علاقه مند هستند را دریافت کنید در حال هم اتاقی خود را. این شخص به هیچ علاقه ای به بودن هم اتاقی خود را دارند. تنها علاقه وجود دارد به کلاهبرداری از شما و از شما بدزدد برای پول خود را. واقعیت: کلاهبرداری هم اتاقی ازدحام لیست هم اتاقی. آشنایی خود را با این کلاهبرداری هم اتاقی اول گارد خود را در برابر سرقت و تقلب است. اگر شما نمی دانید که چه یک کلاهبرداری هم اتاقی است و یا چگونه آن برای تلفن های موبایل و یا مانند نگاه کنید، آموزش خود را سریع قبل از شما یک قربانی است. اگر شما تبدیل به یک قربانی یک کلاهبرداری هم اتاقی، شما باید فورا با مقامات محلی تماس خود را و احتمالا اف بی آی

در اینجا چیزی است که یک ایمیل هم اتاقی کلاهبرداری به نظر می رسد:

سلام،

من تو را دیدم آگهی خود را در (لیست هم اتاقی) تخصصی من به دنبال اجاره یک اتاق و یا به دنبال یک هم اتاقی که خوب و درستکار است. نام من … دنیس است و من ۲۹ سال است. قدیمی کارگزار در حال حاضر در لندن زندگی با عموی من است. من صادق، قابل اعتماد و یک فرد دلسوز که لذت می برد و دوستان خوب و داشتن یک زمان خوب است.

من قصد دارم برای آمدن به ایالات متحده به کار در یک شرکت کارگزاری جدید در قرارداد ۸ ماه است. من فقط می خواهم برای تایید اجاره، خدمات شهری و در صورت هر گونه سپرده وجود دارد. مقدار را به حرکت در دسترس نباشد چه خبر؟ من می توانم شما ۲ ماه اجاره بها را پرداخت و می خواهم به حرکت در حق دور. من کاردانی من در ایالات متحده

لطفا به من اطلاعات کامل خود را که در آن شما می خواهید پرداخت به فرستاده خواهد شد به جلو

نام شما ارسال چک صندوقدار برای ۲ ماه پرداخت.

نشانی

شهر، ZIP

ایمیل

شماره تلفن

تشکر از شما و من خواهد شد منتظر مشخصات خود را به طوری که من می توانید با پرداخت ادامه!

با احترام،

دنیس

این یک نمونه آشکار از یک کلاهبرداری هم اتاقی است. دیگر کلاهبرداری هم اتاقی مشابه که در آن مردم ادعا می کنند از کانادا، انگلستان، نیجریه، استرالیا، سوئد، و غیره راه بود تا به سرعت نقطه یک کلاهبرداری هم اتاقی می رود به شرح زیر وجود دارد:

۱٫ فرد به یک فرد خارجی

۲ است. آنها ادعا می کنند آنها در حال حرکت به ایالات متحده برای کار، مدرسه یا یک قرارداد مدل سازی

۳٫ آنها معمولا تنها نام خود را و اگر شما با یک ایمیل درخواست نام و نام خانوادگی، آدرس و ایمیل خود را پاسخ، گاهی اوقات آنها به آن را به شما امتناع می کنند.

۴٫ آنها می خواهند به شما "چک نهایی" خود را ارسال از کارفرمای فعلی خود و واریز چک در حساب بانکی خود را به عنوان نوع پرداخت برای واریز اجاره.

۵٫ آنها بخواهید شما را به پول نقد چک، حواله و یا چک نقد (معمولا بیشتر از میزان سپرده اجاره است) به حساب بانکی شما و یا باز کردن یک حساب در یک بانک مختلف انتخاب کنند. هنگامی که چک به حساب شما واریز، آنها از شما خواهد خواست به کسر بخشی از پول برای پوشش اجاره و از شما خواهد خواست برای خروج بخش بیش از به انتقال سیم به آنها. آنها توضیح می دهند که آنها نیاز به پول اضافی سیمی به آنها را به خرید "یک بلیط هواپیما" و / یا "پرداخت برای حرکت هزینه". این چک، حواله و چک صندوقدار می تقلبی. به "معجون بیش از" شما را از تماس برداشت است که چگونه آنها پول خود را. در بسیاری از موارد، یک بار به بانک متوجه می شود که این بررسی ها به تقلبی، آنها را پس از شما برای پول است.

۶٫ آنها برای "همکار" یا "ضامن" آنها در ایالات متحده مطمئن شوید برای شما ارسال چک ارائه می دهیم، چک یا حواله صندوقدار را برای شما به سپرده در بانک خود را برای سپرده اجاره (دوباره چک، حواله پول و چک صندوقدار را جعلی هستند !).

۷٫ آنها درخواست اطلاعات شخصی خود را مانند نام کامل، آدرس، شماره تلفن، ایمیل شخصی و بانکی که در آن شما خواهد شد واریز چک. گاهی اوقات آنها را در یک بانک خاص اصرار را برای شما به واریز چک جعلی است.

۸٫ ایمیل خود را این فرض که شما را انتخاب کرده اند آنها را به هم اتاقی خود را و شما را به حذف آگهی خود را خاموش کنید هم اتاقی شده است.

۹٫ شما دریافت ایمیل های مشابه که صدا تقریبا یکسان است، اما با استفاده از نام های مختلف و مشاغل کار.

۱۰٫ اگر شما درخواست اطلاعات از آنها را مانند آدرس منزل فعلی خود را، اسکن / کپی فکس از پاسپورت، ویزا و قرارداد کارفرما خود، آنها حاضر به شما اطلاعات بدهد و بهانه BS چرا که نمی تواند.

۱۱ . اگر شما با این هنرمندان هم اتاقی کلاهبرداری از طریق ایمیل یا تلفن (در ابتدا نمی دانستند شما در مورد به فریب خوردن می شود) و درخواست زمان کمی بیشتر به انجام تحقیقات و یا توضیح شما در حال مصاحبه دیگر افراد، آنها را دریافت خواهد کرد تند و زننده، بی تاب و رگبار شما با ایمیل ثابت، IM و تماس های تلفنی.

هنگامی که پاسخ دادن به ایمیل در لیست هم اتاقی همیشه مطمئن شوید که به منظور بررسی اطلاعات به عنوان آنجا که می توانید در مورد فرد دیگر باشد. سوال بپرسید و انجام نمی شود خجالتی در مورد آن. به یاد داشته باشید، شما اساسا می شود در حال حرکت با یک غریبه از خانه یا آپارتمان خود را. بنابراین، شما به هر حق محافظت از خود و سؤال کنند. به احساس خود اعتماد و گوش دادن به هر پرچم قرمز که ممکن است بالا برود اگر شما باور شما یک ایمیل که به نظر می رسد یک کلاهبرداری هم اتاقی شده است. اگر دیگر احساس برقراری ارتباط راحت با کسی که شما گمان در تلاش است تا کلاهبرداری از شما، متوقف کردن تمام ارتباطات و گزارش حادثه به اف بی آی. شما می توانید این را با مراجعه به وب سایت FBI انجام دهد و برای لینک مورد کلاهبرداری های اینترنتی است.

درک و شناخت کلاهبرداری هم اتاقی اولین گام برای حفاظت از خود در حالی که شما برای یک هم اتاقی جستجو است. اطلاعات قدرت است! آگاهانه تر در مورد کلاهبرداری هم اتاقی هستند، آسان تر، امن تر و سریعتر از آن خواهد شد برای پیدا کردن هم اتاقی مناسب برای شما!

شکار هم اتاقی مبارک!

buy vpn

Source by Tanisa Brown

نوشته مراقب باشید از کلاهبرداری هم اتاقی اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

مراقب باشید از کلاهبرداری هم اتاقیمراقب باشید از کلاهبرداری هم اتاقی
vpn

انتخاب بهترین و برجسته برندها از روترهای بی سیم

روترهای بی سیم در اشکال و اعمال مختلف به عنوان پل بین اتصال پهنای باند و network.These در دسترس هستند در چندین پیکربندی اما به شکل محبوب ترین دستگاه است در دسترس هستند اترنت چهار پورت با یک نقطه دسترسی بی سیم.

بسیاری از مارک های پیشرو از تجهیزات تولید بازار و یا دستگاه های از نوع مشابه با ویژگی های متعدد و در price.One مقایسه به انتخاب مناسب ترین و بهترین روتر مناسب برای آنها.

با توجه به ضرورت، انتخاب روتر متفاوت است و آن را نیز با مارک محبوب ترین و مارک های پیشرو از بازار هستند ادوات، دل، بلکین، سیسکو، لینک D-Link متفاوت و بسیاری دیگر ارائه مجموعه ای از بهترین روتر را انتخاب کنید.

روترهای سیسکو به عنوان یکی از بهترین و کارآمد ترین روتر در میان همه در هر aspect.These عنوان اولین را معرفی کرد و نمونه کارها طراحی شده برای امنیت هستند و تحویل سریع از داده ها. این ها به معنای ارائه سریع و دسترسی امن به وظایف کاری حیاتی است.

این روتر به منظور ارائه مجموعه ای از تراکم صدا و توابع ارائه کاربران این آزادی را به راحتی پایان را قادر می سازد برای پایان دادن به راه حل. محبوب ترین دستگاه های و مشهور در صنعت سیسکو می ۸۵۷W مجتمع خدمات روتر، ۲۶۱۱XM VPN بسته نرم افزاری، ۳۸۲۵ امنیت بسته نرم افزاری، ۴ پورت ۸۵۱ مجتمع خدمات روتر و بسیاری دیگر در خدمت مشتریان مشهور است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ادوات یکی از ترین بخش های محبوب سیستم های سیسکو که امنیت موقعیت به عنوان یکی از بهترین مارک های ارائه بی سیم و سخت افزار برای خانه و دفتر شبکه.

این ارائه می دهد طیف وسیعی از روتر مانند ۸۰۲٫۱۱g، ۸۰۲٫۱۱g و ۸۰۲٫۱۱a. [19،۴۵۹،۰۰۴]. برخی از روترها از ادوات می توان در حالی که سفر نیز استفاده می شود اما سرعت مانند روتر کاملا کند است.

بلکین بی سیم G روتر دیگر مارک های کارآمد ترین و مشهور در صنعت است که برای به اشتراک گذاری فایل ها و اتصال به اینترنت پهن باند استفاده می شود. این را می توان بدون استفاده از هر کابل شبکه انجام می شود. این باعث می شود استفاده از تکنولوژی ۸۰۲٫۱۱g که باعث می شود آن را کاملا آسان برای دسترسی به فایل ها و لوازم جانبی شبکه مانند دیسک های سخت، دی وی دی، دیسک فشرده، پرینتر و غیره [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] سرعت شبکه از دستگاه در حدود پنج برابر سریع تر به عنوان نسبت به روتر Wi-Fi استاندارد. این ساده ترین تکنولوژی که باعث می شود شبکه های بی سیم به عنوان نقطه اتصال به شبکه مرکزی است.

D-Link با یکی دیگر از شرکت روتر تولید که تولید کننده دستگاه های با کیفیت با ترکیب بازرسی بسته stateful با توابع فایروال است. این نیز کمک می کند برای حفظ مسیر از مرور اینترنت فرزندان خود را. همچنین می دهد آزادی به کاربر از به اشتراک گذاری وب از طریق بی سیم و همچنین در اتصال سیمی ارائه بهتر سیگنال تشدید بی سیم نسبت به فن آوری های بی سیم G

این نیز نشان از یک آنتن برای انتقال جریانهای چندگانه اطلاعات قادر می سازد کاربر برای دریافت سیگنال های بی سیم در نقطه افراطی از خانه خود را. این بسیار آسان برای راه اندازی، ویزارد نصب راهنمایی می به گام با روند نصب و راه اندازی برای پیکربندی اتصال به اینترنت به گام.

برای به حداکثر رساندن سرعت و شدت سیگنال به سطح معنی داری، آن را می سازد استفاده از آنتن هوشمند متعدد. آنتن دستگاه با استفاده از سیگنال های بی سیم چند کردن دیوار و سقف.

buy vpn

Source by David Urmann

نوشته انتخاب بهترین و برجسته برندها از روترهای بی سیم اولین بار در خرید vpn پدیدار شد.

انتخاب بهترین و برجسته برندها از روترهای بی سیمانتخاب بهترین و برجسته برندها از روترهای بی سیم
vpn